Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véletlenül nem fizettem a...

Véletlenül nem fizettem a parkolásért, hogy tudom pótolni?

Figyelt kérdés
Először kidobott egy összeget, de nem tudtam, hogy kell-e egyáltalán fizetni, meg hogy stb...(mivel ez kifelé menet volt)aztán megint megnyomtunk egy gombot és felnyílt a sorompó, aztán így nem fizettünk, viszont most mondták az ismerősök, hogy fizetős amúgy. Hogy tudnám ezt az összeget rendezni utólag?
2017. nov. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha mar kiengedett a parkolohaz, senki nem fog utanad menni hogy fizesd ki azt a 250 forintot.
2017. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De rajta van a blokkon a rendszám, meg ez repülőtéren volt, szóval tuti, hogy rögzítette a rendszer. Szeretném rendezni mindenféleképpen.
2017. nov. 23. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Befelé blokkoltál, kifelé pedig nem? Az nagy gáz, papíron még mindig ott parkolsz, ketyeg az óra...
2017. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Reptéren.
2017. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát tuti nem ferihegy volt...


ott aztán ki nem mész amíg ki nem fizetted a parkolást

2017. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felkeresed az adott reptér honlapját, meglesed az elérhetőségeket, aztán érdeklődsz.


De szerintem ha csak sima kártyá volt magyarul kaptál egy kártyát aztán kifelé azt kellett volna használnod akkor senki sem fog veled foglalkozni, mivel semmi hivatalos adat nem köti hozzád az adott kártyát.

2017. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom ott még mindig ketyeg az óra..
2017. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!