Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-learning KRESZ vizsga hol?

E-learning KRESZ vizsga hol?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani nekem iskolát, ahol online le tudom nyomni az egész kreszt? Esetleg, ami nektek már be vált és árban is jó. Köszönöm

2017. nov. 23. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
B kategória...ez lemaradt.
2017. nov. 23. 22:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Helyben keresel tanuló iskolát, majd az elintézi neked, az ár asszem mindenhol egyseges(a kresz).

Mindegyik oktatónál van már szinte e-learning is!

2017. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan elterjedt az e-learning mindenhol, kisvarosban lakom itt a 3 iskolabol csak egynel volt lehetoseg
2017. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja akkor bocs

Akkor viszont telefonálj, hogy kinél van ilyen.

Itt nálunk kb mindegyiknel van

2017. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Bernhardt autós iskolán keresztül csináltam E-learningen a kreszt.Ma vizsgáztam,elsőre meglett.Jó szívvel ajánlom,nagyon érthető a tananyag,de egyszer kiolvastam a legújabb kresz könyvet.Meg közbe elkezdtem az elsősegèlyt,abból szerdán vizsgáztam.Sok sikert neked is! :)
2017. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én kis városban lakom, 1! autósiskola van, és van náluk netes oktatás.... Tavaly csináltam.
2017. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen bonuszbrigádos ajánlatokban lehet valami buktató esetleg?
2018. aug. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!