Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga, segítség?

Forgalmi vizsga, segítség?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulós típús vagyok, és jövő héten leszt a forgalmi vizsgám, segítsetek, hogy mire figyeljek nagyon oda, hogy végképp ne húzzannak meg.

2017. okt. 31. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja vizsgáztam. Nagyon ideges, feszült voltam, főleg mert az oktató egy b*romarc volt. Nekem azt tanácsolták, hogy vegyek be valeriana relaxot. Ez nem gyógyszer, hanem gyógynövény készítmény. A vizsga napján én a valeriana hatására tiszta éppel, de nagyon nyugodt voltam. Komolyan semmi nem tudott akkor felzaklatni. Elsőre át is mentem a vizsgán. Amúgy nem nagy dolog a vizsga. Nálam 5 tétel volt abból kellett választani, és mondta az oktató hova menjek. Ugyanoda visznek ki, ahol gyakoroltál. Nekem a vizsgatételben volt egy jobbról befordulva parkolás, és egy utcában a teljes megfordulás. Amire esetleg figyelned kell az a jobbkezes utcák. Szerencsére nálam nem voltak.
2017. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy nem vizsga, csak egy sima óra, amikor gyakorolsz az oktatóddal.

Én nem ajánlanám, hogy bármilyen gyógyszert (hiába gyógynövényes) beszedj úgy, hogy nem ismered és még sose szedted. Ki tudja, milyen hatással lesz rád. Lehet, hogy pont amiatt nem fogsz tudni rendesen figyelni, mert túlságosan eltompít.

2017. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ment a zöld
2017. okt. 31. 11:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Hány perces a vizsga?
2017. okt. 31. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon izgulós vagyok,feszült is voltam rendesen,remegett is a lábam. Kezdjük ott,hogy elindulni sem tudtam,mert vizsgadrukkban nem engedtem ki a kéziféket. Már majdnem sírtam,nem tudtam,hogy mi a baj,de összekapartam magam,visszavettem az indexet,kiraktam üresbe,vettem egy nagy levegőt,és kezdtem elölről.Minden sokkal sokkal jobban ment,mint alapórán,az elején úgy indultam,hogy biztosan megbukom.

0 hibaponttal vizsgáztam :)

A lényeg a lényeg,ne azon görcsölj,hogy mikor állít le a vizsgabiztos. Én is ezt tettem,már az első percben vártam,hogy azt mondja,hogy inkább így el se induljak.

Indexre,biciklisre,gyalogosra extrán figyelj,de amúgy igyekezz tanulóhoz mérten pörgős lenni(pl. jól belátható szakaszon elsőbbségadás,ha tiszta a terep ne állj meg,mehet a 2-es,és már ott sem vagy)Ahol lehet,ott igyekezz tartani az 50-et. Forgasd a fejed,nézd a tükröt.


Sok sikert! :)

2017. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hány perces a vizsga?
2017. okt. 31. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jövőhéten vizsgázok , végig vettük a vizsga utvonalakat az oktatóm mondta , hogy nagyon jól vezetek így tutira át fogok menni , ne figyeld a vizsgabiztost és csinàl ugy mint amikor csak te meg az oktatód vagytok a kocsiban mint amikor gyakoroltatok .
2017. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok a vizsaga 60 perc azaz 1 óra , ha minden rendben van , de ha dugoba kerülsz akkor kicsit több mert ahonan indulsz oda kell visza érj
2017. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vizsgaidő 1 óra, ebből lejön az elején az autó átvizsgálása, szóval inkább csak 50 perc.

Vissza kell érni a kiindulási pontra, de ha dugóba kerülsz és az előre láthatóan + fél óra akkor lezárják a vizsgát a dugó közepén is, az értékelésnek megfelelően. Nyilván a kiválasztott tételben lévő feladatot el kell hozzá végezni mindenképp.

2017. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!