Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Cukrosként elég ha letagadom...

Cukrosként elég ha letagadom és lehetek kamionos?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"lehetek kamionos?" Aztán irod, hogy mát csinalod 10 eve....

Akkor mar kamionos vagy, ergó sikerült egy nagy faxságot kerdezned, vagy olyan ostoba vagy, hogy kamu kerdest sem tudsz kiirni...

Miattad van mar xar hire a szakmának, es en mint egy masik.kamionos veled vagyok egy kalap alá véve.....

Jo lenne ha kapnál magadra valami ertelmet, vagy abbahagynád ezt az egeszet....

Szivem szerint a fajtádat addig ütnem míg mozogna....

2017. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokkal értelmesebb lesz naponta járni dialízisre megélhetés szempontjából, akkor már azért előjön az életösztön, hidd el!
2017. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
még ha csak a piros lámpánál ájulna el... menet közben gázosabb lenne :D És én kétlem hogy cukorbetegként bármilyen hátrányban is részesülnél ha megfelelően van kezelve, a haverom szúrja magát inzulinnal de ugyan úgy tud akármit csinálni mint én, még cukrosat is szokott inni néha mert tudja hogy éppen milyen állapotban van a szervezete.
2017. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!