Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz úgy megtanulni a KRESZT-...

Nehéz úgy megtanulni a KRESZT-t és megszerezni a jogsit hogy előtte még nem is vezettem még kocsit?

Figyelt kérdés
Újévi fogadalmam egyike hogy nyár elejéig meglesz a jogosítvànyom és mar el is kezdtem tanulni a szabalyokat amik elég logikusak és meg értem őket.Januárban iratkozok be tanfolyamra

2017. dec. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az emberek 98%-a így teszi le.
2017. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Az elmélet (KRESZ) nem nehéz, a vezetés meg egyéntől függően változik, amiben egy jó oktató sokat tud segíteni egy rossz meg akár arra is képes lehet, hogy megutáltatja az egészet a tanulójával.

Kell találni egy jó gyakorlati oktatót, az nem feltétel, hogy előtte már vezessen a tanuló.

Azt azonban senki nem tudja előre megmondani, hogy 30-40-50 óra, vagy mennyi gyakorlás kell a sikeres forgalmi vizsgához, a vezetést nem lehet elméletben gyakorolni.

2017. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan választják ezt a hivatalos utat.
2017. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbben így csinálják.
2017. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!