Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5. re sikerült a B-s forgalmi...

Pklaci4 kérdése:

5. re sikerült a B-s forgalmi vizsgám és kicsit izgulok, nektek akiknek 5. re sikerült a forgalmi hogy boldogultok az utakon?

Figyelt kérdés
Minden 1. re sikerült leszámítva a forgalmi vizsgát, ott 4x megbuktam és az életkedvem is elment és egy jó fél évet szüneteltettem az egészet,a tudat hogy annyi pénzt időt energiát beleöltem elszomorított így hát neki ugrottam utoljára lesz ami lesz alapon, és még én is meglepődtem milyen jól sikerült, a kérdés az lenne hogy ti akiknek 5.re lett meg a forgalmi hogy boldogultok az utakon féltetek 1.nek ?

#közlekedés #5.vizsga
2017. dec. 12. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre meglett, azóta is aktívan vezetek (taxis vagyok), de friss jogsival pár hónapig nem vezettem egyedül, valaki tapasztaltabb ült mellettem mindig. Ez a legjobb. Az oktatáson kapsz egy nyers tudást, a gyakorlati tapasztalatot neked kell összeszedni. A melletted ülő tapasztaltabb nem azért kell, hogy esetleg beavatkozzon, mert az veszélyesebb lehet, mint ha valamit elbénázol, szimplán tud adni ötleteket, és akármilyen hihetetlen, neked fogy adni biztonságérzetet, kvázi nem leszel egyedül. Ez addig kell, ajánlott, amíg nem érzel magabiztosságot valamennyire a balegyben.

Az viszont biztos, hogy letudni azzal, hogy neked ez nem való, nem szabad a fiókba dobni a jogsit, bármikor kellhet, hogy hírtelen elboldogulj egy autóval, ha úgy hozza az élet.

2017. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így van, ez nem befolyásolja a dolgokat feltétlenül. nekem is 5.re sikerült, már több mint 5 éve balesetmentesen vezetek, illetve én is sofőrként dolgozok.


viszont ismerek olyat, akinek minden elsőre sikerült, mégsincs hozzá igazán érzéke, ezért azóta nem is ült a kormány mögé...


az egy jel, hogy sikerült, tehát nem vagy reménytelen. innentől már csak változó idő kérdése, hogy meddig kell úgy gyakorolnod, hogy ül melletted valaki.

2017. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát elöször is gratulálok a sikeres vizsgához.


A jogosítvány nem azt jelenti, hogy valaki tud vezetni, hanem azt, hogy képes volt 30-40 percig ordas hiba nélkül közlekedni. Ez mindenkire igaz, rám is igaz volt mikor megszereztem a papírt.


Azt javaslom, hogy vezess maximálisan óvatosan. Ne bízd el magad, ne jampizz az utakon. Tartsd tiszteletben a többi közlekedőt (beleértve a gyalogokat és a bicajosokat) és ne foglalkozz azzal ha valaki anyázik.

2017. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztató szavakat, a végén még lesz kedvem autóra gyűjtögetni :D
2017. dec. 13. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Cia!


Igaz, én "csak" 2x buktam, de imádok vezetni- igaz, még csak helyben, városon kívül nem "enged" a Párom egyedül :-)

Nekem az első önálló vezetés élményem, még jogsi nélkül volt, a 2. bukás után. Hát szó se róla, eléggé remegett a lábam az első alkalommal... Azóta sikerült a kis kártya (majdnem egy hónapja kaptam meg),az első utam a suliba vezetett a lánykámért- végig szidtam a bicikliseket az utakon XD, de imádtam a "szabadságot". Az a baj, ha volt mellettem valaki (oktató, vagy a Párom- akik évek óta vezetnek), akkor nem voltak önálló döntéseim, hiába várták el. Most, hogy nincs mellettem senki,már messze nem vagyok olyan bizonytalan. Még nem villogtak le, vagy mutattak be, úgyhogy biztosan jól elboldogulok az utakon. :-)

2017. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!