Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van ertelme folytatni?

Van ertelme folytatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Haromszor buktam meg forgalmi vizsgan.. En mar teljesen elvagyok keseredve, annyira nyomaszto ez az egesz.. Harom bukas utan..Mit tanacsoltok? Valtsak oktatot?

2017. dec. 8. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj többet valamilyen elhagyatott helyen olyannal, akiben megbízol.
2017. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
adj egy deákot a vizsgáztatónak azt csá
2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmmmmmmm. Én hallottam már olyanról hogy így szedik a pénzt.
2017. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Simán. Gyakorolj olyannal, akinek van jogsija, es kocsija. Ne idegeskedj, es ne stresszelj. Ismerek olyat, aki tizedjére ment át. És azóta már van kocsija, és egyedül vezet, sőt másokat is visz.
2017. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó lenne ha részleteznéd, miken buktál meg, hogyan reagált rá az oktató, szerinted jól oktat-e, vannak-e hibáid amivel tisztában vagy...

Addig érdemes elmenni amíg nem kérnek pávot vagy kreszből újravizsgázást, azt hiszem az ötödiknél van ez. Addig nyugodtan, ha akkor sem sikerül akkor már érdemes rajta gondolkozni, hogy ezt lehet hanyagolni kéne, meg nem ér meg újravizsgázásokat.

2017. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Semmiképp se vezess amíg nincsen meg a jogosítványod,max ha a ugyanolyan mint a tanuló autó.

Én csináltam,és 6x le is fulladtam amikor újra a tanulókocsiba ültem.

2017. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!