Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványt szeretnék. Mire...

Jogosítványt szeretnék. Mire számítsak? Minden érdekel!

Figyelt kérdés

Hogyan kezdjek neki?

Mit foglal magában az oktatás?

Mi ez az internetes lehetőség?

Mennyi idő alatt kaphatom kézhez a jogosítványt az oktatás megkezdésétől számítva?

Kell nekem előre tanulnom valamit, vagy azt az oktatás megkezdése után kell megkezdenem?

Tényleg minden érdekel! Jöhetnek tapasztalatok, észrevételek, bármi!



2017. dec. 29. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Első körben vedd fel a kapcsolatot egy szimpatikus autósiskolával, ők majd minden kérdésedre részletesen válaszolni fognak.
2017. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számíts arra, hogy az enyémhez hasonló válaszokat fogsz kapni: nem elég az a néhány ezer megválaszolt kérdés, ami már van? kezdjük ezeket újra leírni neked?
2017. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1.: Köszönöm! Szemezgetek 1-2 iskolával, januárban nekiugrok.


#2.: Nyilván az oldal jelmondatával élve "Amit máshol nem mertél... Itt megkérdezheted!" Felteszek egy saját kérdést amire nekem szóló válaszokat kapok, ahelyett hogy belefurnám magam mások kérdéseibe, és hosszú ideig kereshetném azokat a válaszokat amik engem érdekelnek. Ezek mellett persze igazad van, biztosan megtalálnám a választ, de ez minden szempontból kényelmesebb.

2017. dec. 30. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Bemész a kiszemelt suliba és mindent elmondanak.

Én e-learning tanultam, sokkal kényelmesebb volt,nem kellett x időpontokba egy terembe ücsörögnöm. Most a c-nél is ezt a lehetőséget választom.

Volt egy kis oktató problémám és cserélve is lett fél úton...onnantól,hogy leülhettem otthon a gép elé a kreszt nyomni 5 hónap telt el mire az okmányirodába beslattyogtam a jogsi miatt.

Előre nem igazán tanultam,a táblák és szabályok döntő többségével tisztába voltam, vezetni is úgy kezdtem,hogy nem akkor ültem először a kormány mögött. Az elsősegély volt az egyetlen amitől tartottam kicsit,de hamar rájöttem,hogy nagyon sötétnek kell lenni ahhoz,hogy az ne sikerüljön (én elsősegéllyel zártam a sort, délelőtt vizsga és délutánra már időpont az okmányirodába) nah aztán még eltelt közel 3 hét mire végre a jogsimat végre kiküldték.

2017. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó oktatót keress első körben! Ismerősök ajánlása alapján pl.

Ha egyéni vállalkozó, jelentkezz a tanfolyamára, ha iskolánál tanít, sz.v.sz. megéri, ha vársz rá akár 3-4 hetet, ha már ott tartasz.


Amúgy elméleti tanfolyam, KRESZ vizsga, vezetésórák, forgalmi iczsga és valamikor elsősegély vizsga is.

2017. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bárkinek bármi hozzáfűzni valója van, szívesen elolvasom! :)
2017. dec. 30. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Keress fel egy autósiskolát a közeledben.

2. Kresz tanfolyam, elsősegély tanfolyam meg a vezetés oktatását

3. Az interneten is el lehet végezni a kresz tanfolyamot. Minden héten kapsz egy tananyagot és átkell menned egy online teszten, hogy tovább léphess. Én nem így tanultam, de az egyik ismerősöm igen.

4. Változó. Nekem 1 hét alatt megvolt a tanfolyam és a 2. héten már le is raktam a kreszt. Lebeszéltem az oktatómmal, hogy gyorsan szeretném lerakni a jogsit így 3 hét alatt megvolt a vezetés, de elvileg ez nem szabályos, mert megvan adva, hogy mennyit vezethetek egy héten max....


Az elsősegélyes dolgot meg 2 hét megtanulni (2 hétvége) plusz a vizsga, de ezt vezetés alatt is tudod csinálni...


Majd ha minden meg van várni kell kb 1 hónapot a jogosítványra....


5. Semmit sem kell előre tanulnod.


6. Oké :D, de ez szerintem már elég kielégítő válasz :D

2017. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elég korrekten leírtad! ;)
2017. dec. 31. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!