Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 24 évesen elmehetek taxisnak?

24 évesen elmehetek taxisnak?

Figyelt kérdés

2013as Skoda Octaviám van, Dunakeszin kezdenék ahol élek és van helyismeretem és nem olyan forgalmas mint Budapest viszont itt is jól lehet keresni.

Ilyen fiatal kor kizáró ok?



2018. jan. 1. 01:56
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarsz dolgozni?
2018. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Igen,elmehetsz,nincs semmi akadálya,egész életedben nem kell dolgoznod;habár elég veszélyes, bármikor leszúrhatnak párezer forintért.
2018. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, persze. PAV II kell hozzá.
2018. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van PÁV II-d, akkor persze. Engedély, autóvizsga, oszt hadd menjen..


egy bökkenő van..mi van, ha az első utasod a Lujza utcába viteti magát? Tudod, itt a sürüben, a nyóckerben van..


mert én a Ciprusban kezdtem, és az utcán az első utas Szentendrei címet mondott..úgy csináltam, mintha tudnám..

2018. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi;rt ne akarnek dolgozni?
2018. jan. 1. 16:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen Ciprus? A GPS elvisz barhova amugy
2018. jan. 1. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Taxis vizsga kell, meg leszerződni egy taxis céggel és simán.
2018. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél? Egyesek szerint seggen ülő tolvajok vagyunk, szerintem guruló koldusok. Ha akkarod, csináld. De nem csak kifinomult úriemberek ülnek ám taxiba. Ez egy külön világ. Kívülállóként én is máshogy láttam, mint amilyen valójában, de nekem még így is tetszik.

A gps meg olyan mint egy szuperhősnek a jó "sidekick". Sokat segít, de önmagában nem elég. Ha azt mondják, pl hogy "a Józsi bá' kocsmájába legyen szíves", azt a gps valószínűleg nem tudja.

2018. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kuldtem üzenetet
2018. jan. 3. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!