Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2017 nyarán autópálya matricát...

2017 nyarán autópálya matricát vásároltam mobilvásárlás alkalmazással. A postaládából ma vettem ki egy fiz. Felsz. Levelet 120e Ft teljesítését követelik (2 kamera észlelt ematrica hiányt). Fizetnem kell?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy visszakerestem, mi lehet a baj, és A felségjelzéssel lett megvéve H helyett. 15e Ft-os büntetést nem is kaptam 30 napos fizetési határidővel egyik kamera ellenőrzés után sem.

A Pest megyei matricát is A jelzéssel használom hónapok óta, most látom.

Ilyenkor mit tudok tenni? Tényleg be kell fizetnem a 120.000 forintot? Már hívtam az útdíjkezelőt, de hétvégén nincs ügyfélszolgálat.


2018. jan. 13. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ha kaptál de kidobtad a nyolcféle reklám között mert észre sem vetted??? Sehogy sem jössz ebből ki jól, be kel menned vagy telefonálnod ahogy írták.
2018. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jól jöttem ki belőle. M3 Szilas pihenő felől úton vagyok hazafelé, 0-24 nyitva tartó ügyfélszolgálat.

Rossz helyre küldték ki az első értesítőt, előző lakcímre, pedig a forgalmiban azonnal át lett javítva költözés után (2015-ben).

A heti és megyei matrica is át lett javítva H felségjelzésre, 2- szer 1500 forintért. Ennyi volt az összes költségem, nincs büntetés. Köszi szépen a hozzászólásokat.

2018. jan. 14. 18:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott és olcsón megúsztad :)
2018. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elég nagy kő esett le a szívemről, az biztos. Közben a megyematrica miatt is úton van egy 60.000 forintos bírság, azt figyelmen kívül hagyhatom már.
2018. jan. 14. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!