Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Két hét múlva kresz vizsga és...

Két hét múlva kresz vizsga és még most sem tudok megcsinálni elsőre vagy másodjára egy 55 kérdésből álló, tesztet, így mi lesz?

Figyelt kérdés

Már a táblákat tudom, és vezetni is tudnék úgy érzem, csak a rohadt kérdések direkt ritka helyzeteket szemléltet, ami megkavart még egy közel 30+ éve vezető családtagot is.


Én nem tehetek többet minthogy átnézem a táblákat, meg sokadjára is nekifutok az 55 kérdéses tesztnek.


2018. jan. 28. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés? 2 heted van még. Vannak az online tesztek ha azokat betanulod akkor nyert ügyed van, mivel ugyan az lesz a vizsgán is
2018. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha e-titánnal tanulsz, csinálj még sok próbavizsgát, nekem kb. ugyanazok a kérdések voltak vizsgán, mint ott.

2 hét az sok idő. Hidd el, a forgalmi vizsga előtt jobban fogsz izgulni. :D

2018. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Elég nagy a gond, ha valaki 30+ éve vezet de megfogja egy olyan KRESZ kérdés, ami a mai vizsgákon van. A 90%-a annyira gagyi kérdés, hogy fájdalmas.
2018. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Reméljük megbuksz és nem lesz jogsid. Ezeket nem betanulni kell hanem érteni. Tök logikus az egész. Ha ennyit sem tudsz elsajátítani, ne vezess.

35N

2018. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vedd meg a tesztkönyvet. Előre jelöld be a jó válaszokat és CSAK azt olvasd el. A rossz választ el se olvasd! Így a vizsgán nem fogsz elbizonytalanodni!
2018. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Reméljük a sorstól visszakapod ezt a bunkó modort.

2018. jan. 28. 17:13
 7/8 10 deka farhát ***** válasza:

Lehet, hogy kissé modortalan, de van benne valami.


Gondolj bele! Lehet, hogy számodra úgy tűnik, nagyon ritka forgalmi helyzeteket dob fel a gép, de azokat kell a legjobban tudni! Én csak két és fél éve vezetek (igaz, ezalatt összejött kb. 100.000 km), de néha én is találkozom olyan helyzetekkel, hogy bizony nem szabad megállni és elgondolkozni azon, merről jön a villamos és mit kéne nekem itt csinálnom... Pedig sajnos sok ilyet látok, aki valószínűleg begyakorolta azt a párszáz kérdést, aztán ledudál a körforgóba behajtáskor, hiszen ő jön jobbról... (megtörtént eset).

2018. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Cicuka, nem a sorssal kell jönni hanem gondolkodni kéne.

Az autóvezetés nem dodgem gyerekeknek. Az ilyen szerencsétlenségek mint te, szoktak szemben felhajtani az autópályán, átsodródni a szembe sávba, nem megadni az elsőbbséget jobbkezes utcáknál, behajtani a behajtani tilos táblánál - és általában kinyírtok pár ember és tk-ra törtök autókat.

A kreszt NEM lehet bemagolni, a kreszt érteni KELL és lehet is, mert logikus. Ezért van az, hogy ha odaérsz egy kereszteződéshez ahol több sáv van és jár villamos is, akkor nem elfehéredve gondolkodsz az ide vonatkozó szabályokról hanem kinézel a fejedből és TUDOD kinek van elsőbbsége, mert logikus.


De persze bízhatsz a sorsban is, ettől függetlenül nem vagy alkalmas vezetésre.

35N

2018. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!