Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sárga lámpán áthaladásért 50...

Sárga lámpán áthaladásért 50 ezer forint helyszíni bírság jogos?

Figyelt kérdés
Budapesten egy kereszteződésben áthaladtam egy sárga lámpán, ezután megállítottak a rendőrök, akik látták az esetet. Valóban így történt és be is ismertem, de nem gondolom, hogy amúgy meg tudtam volna állni, annak ellenére sem, hogy a sebességhatárt nem léptem túl, mégis 50 ezer forintra büntettek, amit nem érzek jogosnak, de sajnos a helyszínen elismertem a sárga lámpán áthajtást, úgy tudom hogy így már nem lehet fellebbezni, van-e még valahol lehetőség felülvizsgálatot kérelmezni?

2018. jan. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered fel feljelentenek és akkor fellebbezhetsz. De ez már leves, 2 rendőr fogja azt állítani hogy még megállhattál volna.
2018. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered el*
2018. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor sajnos ezt már elszúrtam :( Bosszant a dolog, mert tényleg nem arról volt szó hogy még rágyorsítva átsuhantam a félpiroson.
2018. jan. 28. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismered el meguszhattad volna ,mert sokszor ejtik inkabb az ugyet minthogy birosagi hercehurca legyen ,ahol a rendor nem fogja tudni minden ketseget kizarolag bizonyitani az athaladast,a sebesseget a pontos poziciod ,es azt hogy mogotted nem volt senki fektavon belul amibol baleset lett volna ha besatuzol


Igy meg mar mindegy.

2018. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így alakult, megfontolatlan voltam, de hát mindenből tanul az ember.
2018. jan. 28. 23:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld!
2018. jan. 28. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha a papírt aláírtad, akkor már muszáj fizetni, nincs mit tenni.
2018. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyzettol fugg, hogy jogos vagy sem. Amit en tudok ajanlani, az egy autoskamera. 50-bol boven jot tudsz venni es akkor nincs mit elemezni hogy jogos vagy sem, hisz nyilvanvalo lesz.
2018. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!