Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közigazgatási bírság késöbb...

Közigazgatási bírság késöbb be fizetni?

Figyelt kérdés

Kaptam múlt honapban egy 30 ezres csekket,sajnos csak hétfőn tudom be fizetni,pénteken járt le a 30. nap..el fogadják még ugyan a hétfői be fizetésemet?

Válaszokat köszönöm



2018. febr. 11. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A kozigbirsag.police.hu oldalon az ügyiratszámmal és a rendszámmal le tudod kérdezni, hogy hol áll az ügyed! A jogerőre emelkedéstől kezdődik a 30 nap, a jogerőre emelkedés pedig 15 nap, vagyis kézhezvételtől számítva 45 napod van.

Amúgy lehet halasztást és részletfizetést is kérni.

2018. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
múlt honap 8. kaptam helyszinen meg a csekket..részlet fizetésről le csúsztam mert 15 napon belül kellet volna az igényt be nyújtani..30 le teltével tovább adják az ügyemet az ado hivatalnak.lényegében az érdekelne ha holnap reggel meg jön a fizum és rögtön el utalom összeget bele fér még a 3nap csúszás ?
2018. febr. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!