Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közigazgatási bírság, távollét...

Közigazgatási bírság, távollétben, közterületesektől?

Figyelt kérdés

Kaptam egy értesítést /polgmest.hiv.tól,2fotóval/

közigazgatási bírság kiszabásáról,amit egy közterületestől kaptam a távollétemben.

Az lenne a kérdésem,hogyha ezzel van problémám,akkor hova kell írjak? a hivatalnak? vagy máshova? elég egy email? vagy levél? illeték?

Az egyik fotón,ott van a tilos tábla sok mással egyetemben,de az autóm nem látható rajta...

A másik fotón ott az autóm,de az nem bizonyítja hol is parkoltam...kérhetek közig.bírság elengedést vagy nem?

ha nem akkor részletet?

Az a legfőbb kérdés hova küldjem a levelem?

köszönettel


2017. okt. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

"Az a legfőbb kérdés hova küldjem a levelem?"

A határozatban, ami alapján a bírságot kiszabták, fel van tüntetve, hogyan élhetsz jogorvoslati kérelemmel, annak megfelelően kell elindítanod az eljárást.

2017. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nem határozat ,csak egy levél...

Viszont,ha nem fizetem be a csekket,akkor közigazgatási eljárás lesz ellenem a rendőrségen,és majd ott élhetek a jogorvoslati jogommal és részletfizetési kérelemmel...

Gondoltam ezt megelőzöm...mindegy írtam a hivatalnak,hátha..

2017. okt. 18. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!