Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen veszély leselkedik egy...

Milyen veszély leselkedik egy 15 évesre, ha egyedül utazik a vonaton?

Figyelt kérdés
mind azt mondják a szüleim, hogy nem mert még kicsi vagyok hozzá. Rendben, ha ők mondják biztos, de nem értem hogy mi bajom lehet... elvisznek az ufók? esetleg valami egyéb?

2018. febr. 20. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a kérdésböl konkrétan semmi nem derült milyen távra hova mikor stb , ha ennyi eszed van igen elvisznek az ufok.
2018. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A jó édes ***** válasza:
100%
Napközben a fő vonalakon kb. semmi, legfeljebb lopás áldozata lehetsz. Éjszaka egy Fradi szurkolói vonaton vagy Kelet-magyarországi szárnyvonal utolsó járatán már zűrösebb lehet a helyzet - de reálisan szemlélve itt is max. megbotránkozhatsz a veszekedő cigányokon vagy valaki le akar húzni a "ne haragúdj tesa, most szabadultam a börtönből, nincs egy cigid, buszjegyre kéne" szöveggel.
2018. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

13 voltam amikor egyedül utaztam vonattal vidékre, de ez '96-ban volt.

Kiszúr valami debil 40-es pedofil, vagy egy 20 éves drogos suttyó, utánad megy, nyakon ver, behúz egy bokorba és megdug, és jó esetben ennyivel megúszod. Vagy csak elveszik a pénzed meg a mobilod.

Régen vonattal jártam dolgozni, már felnőtt nőként. Mellém ült egy pasas, tök ártalmatlannak tűnt. Egyszer csak hozzám fordult és tök közelről belefújt az arcomba és bárgyún vigyorgott. Elküldtem a halálba és rögtön el is mentem onnan jó messzire.

Pár éve kora reggel támadott meg egy huszonéves suttyó, dolgozni indultam, vártam a buszt, egyszer csak rám ugrott hátulról, az volt a mázlim, hogy épp akkor ért oda a busz, így elszaladt.

Amíg burokban élsz, persze, hogy nem érted.

2018. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenhol vannak beteg, rosszakaró emberek, nem lehet kikerülni őket. Érthető, hogy féltenek a szüleid, néha még engem is, de muszáj lesz megszokniuk, mert ősztől vonatozni fogok Pestre az egyetem miatt, de persze nem mindegy a táv sem.
2018. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Napközben semmi veszély sincs.

Esti vonatok már zűrösebbek. Kifoghatsz zaklató/bizalmaskodó férfit, szurkolói csapatot, vandálokat, c. típusúakat nagy csoportban. De akkor is lehet biztonságosan vonatozni: pl. a kalauz közelében ülsz le. És persze lehet, hogy százszor utazol késő este és semmi kellemetlenséged nem lesz.

2018. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
70 kilós fiu vagyok. Megkérdem ugy hogy mi az a veszély ami igy jelen van de felnőttként már nem...?
2018. febr. 20. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, így az a válaszom, hogy semmi...

Egy futball huligán csoport egy felnőttre is életveszélyt jelent. Sőt, csoportban együtt utazókra is.


Szüleid abnormálisan túlféltenek. Nálunk tizedennyi féltés nem volt (pedig még mobiltelefon sem volt), de én azt is sokalltam. :DDD

2018. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen korban már egyedül jártam fel Bp re egy napos rendezvényekre vonattal. Még ha lány lennél megérteném a szüleidet, de túlféltenek.
2018. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk megvolt a nyaraló és egyedül járkáltam vonattal. Semmi se történt.
2018. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15 évesen már én is vonatozgattam egyedül is. Pedig én akkor közelebb voltam az 50 kg-hoz.

A kollégisták mindig egyedül utaztak haza meg vissza, ciki is lett volna, ha a szülőknek kell kísérni őket.

2018. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!