Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen volt az oktatója?

Másnak is ilyen volt az oktatója?

Figyelt kérdés

Most csinálom a B jogsit és a 20-ik óránál tartok. Na most az oktatóm az olyan,hogy ha valami nem elsőre sikerül,vagy nem úgy ahogy ő mondja,akkor szó szerint kiakad,hogy neki felesleges is bármit magyaráznia ha nem úgy csinálom... Hozzá teszem nem vagyok el szállva magamtól,de semmi olyan hibát nem szoktam elkövetni,ami miatt kiakadhatna.

Parkolásoknál tegyük fel ha véletlen nem elsőre állók be igazítás nélkül,akkor jönnek a megjegyzései,hogy ekkora helyre sem sikerült beállnom igazítás nélkül...



2018. febr. 24. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem értem miért nem váltottál még oktatót...
2018. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen volt.
2018. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért mert ezt a kocsit már megszoktam... na most másik oktatóhoz átmegyek ott megint megszokni azt a tanuló kocsit... Meg amúgy is elhúztam csomó ideig a vezetést,és idén júniusban lejár a 2 évem. Szóval nem nagyon akarok időzni,hogy új oktató új kocsi... Szimplán egy kérdést tettem fel,hogy másnak ilyen oktatója volt-e.
2018. febr. 24. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Váltsd le nyugodtan.

Amikor én tanultam vezetni akkor a pasi akihez kerültem egy 30as csávó volt, és néha nagyon felemelte a hangját ha valamit elbénáztam, de amúgy rendes volt. Mondjuk amikor felemelte a hangját akkor kicsit megállt bennem az ütő, de úgy voltam vele, hogy nem fog elijeszteni.

Ekkor 20 éves kis tyúk voltam, 0 vezetői tapasztalattal. De levizsgáztam, azóta eltelt 20 év és már 3 másik jogsim is van.

A motorjogsinál kértem másik oktatót, mert ott egy idős pasi tartotta a rutin órákat de szerintem full alkesz volt, mintha valami faluról jött volna oda az egyik kocsmából, stílusra is úgy adta elő magát. Abból elég hamar elegem lett, meg a nyomorult ócskavas motorjából is, amit berúgni is alig lehetett.

A 20 éves kiscsávókkal jópofizott, velem meg genyázott,

Mondtam neki, hogy köszönöm a lehetőséget de felvilágosultabb helyen folytatom tovább a dolgokat, és forgalmi vizsgára nem az ő talicskájával megyek hanem a saját chopperemmel.

Az ilyeneket ott kell hagyni azonnal.

2018. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kocsit két óra alatt megszoksz, ezt a barom oktatót soha.

De te tudod.

2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmm,utolsó na mondjuk ez jogos! :) Akkor nagyon úgy néz ki,hogy oktató csere lesz.
2018. febr. 24. 12:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb normális oktatóval még nem találkoztam.

Amelyikről azt hittem, az, annál is előjött valami, végén kiderült, majdnem tömegverekedés volt egy vizsgahelyen miatta....

Megvan a B,CE, D jogsi.

2018. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek elég gyenge volt az idegrendszere...végül szégyen szemre ő volt az aki feladta,mert egy idő után már direkt bosszantottam :) A másik oktatóval jól kijöttünk :D
2018. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hovarju ***** válasza:
88%

A hozzászólásokat olvasva, azt gondolom, hogy én egy nagyon ritka mentalitású oktatót fogtam ki.


Nagyon türelmes volt, nem kiabált még akkor sem, amikor adtam rá okot.

Sosem késett a megbeszélt időpontról, nem járt vásárolni és egyéb ügyet intézni oktatás közben.

Egyszer voltam vele szerelőnél, amikor az autó tetejéről leesett a tábla és bementünk a javított tábláért.


Már az első alkalommal vezettem forgalomban.


Volt, hogy megegyeztünk, hogy ketten együtt remekül vezetünk. Szerettem nála tanulni.


Felnőtt fejjel vizsgáztam nulla tudásról elsőre.


Ha ennyire nem tetszik az oktató viselkedése, inkább cseréld le.

2018. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló volt az első oktatóm.

Ráadásul 90 perces órákat tartott (ugye a 2*50=100 perc lenne), azokról is késett vagy beugrott ide-oda. Türelmetlen volt, sokszor a hangját is emelte. MEgjegyzéseket tett. Nem gyakoroltatta elégszer és utána úgy állította be, mintha azért nem menne nekem (elsőre), mert nem figyelek rá.

Azt hiszem, csúnyán padkáztam (mert ő se figyelt rám eléggé közben), dührohamot kapott, akkor hagytam ott.


Az új oktató egy kincs volt!

Mindent ezerszer gyakoroltatott, elindulást megállást és egyszerű kanyarodást is.

A hangját egyszer se emelte és megjegyzése is alig volt.

Kétórás volt egy-egy óra, tartott szünetet mialatt ebédet vett vagy bement a sulijába valamit átnézni, de a 100 perc ígyis megvolt véleményem szerint.

2018. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!