Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Másnak is volt bunkó oktatója,...

Másnak is volt bunkó oktatója, autóvezetés tanulása közben, vagy csak én fogtam ki a legrosszabbat?

Figyelt kérdés
20 órát lehajtottam egy jó oktatóval,ő kapott máshol munkát,így megkaptam a főnököt.1 éve nem hajtottam,tegnap volt az első órám,mindenért lecseszett,ma és tegnap is sirva jöttem haza.. mindent elmond egyszer,ha kérdezek tőle valamit az a válasza,hogy engem nem érdekel semmi,meg nem akarom letenni az autóvizsgát,meg ő nem papagáj,hogy mindent 50 x mondjon el,én meg csak néztem mikor kicsapta a hisztit..
2014. máj. 12. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy 1 éve nem hajtottam,az volt a válasz,hogy keresem a kifogásokat,meg apuci fizetheti a pótórákat,ha engem nem érdekel.Pedig ebben nincs igazság,minden vágyam az engedély,de úgy beidegesedem. Megyek 20al,kint van a 30as tábla és lecsesz,hogy lassan megyek,adok egy pici gázt,megyek 30al,akkor pedig leordit,hogy szépen mondta,hogy lassan menjek.
2014. máj. 12. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj másik tanárt, vagy menj másik iskolába. Inkább az utóbbit javaslom, és jól hangsúlyozzad is ki, hogy miért váltasz.
2014. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemrég váltottam oktatót, nem került semmi pénzbe, és várni sem kell miatta, ugyanúgy folytatódik a vezetés, csak egy sokkal normálisabb oktatóval.:) Váltsd le te is! Egyébként jól lecseszték az előző oktatómat, mert elmondtam mindent amit csinált.:) A te pénzedből él, és ezt mutasd is meg neki, állj a sarkadra, nem vagy köteles eltűrni az ő f* szfelységét!

Az enyém is csak ordibálni tudott, és folyton húzta el az órákat...

Ha a következő oktató is p* csfej, akkor válasz megint egy másikat, és így tovább...

Ha pedig már nincs másik oktató, akkor válts iskolát.

2014. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!