Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány gyakorlati órákon,...

Jogosítvány gyakorlati órákon, akinek 90 perc van egyben, annak a szünet ebből a 90 percből megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gyakorlati óra nálunk 2-szer 45 perc. Viszont még nem volt olyan alkalom, hogy közbe ne álltunk volna meg. Az oktató kiszáll cigizni/bemegy a boltba/papírokat intéz, ami ebből a 90 percből megy...Ez általában 10-30 perc. Az előző órán késett 20 percet+15 percet álltunk. Nem szóltam eddig, mert vizsga előtt nem sokkal nem akartam magamra haragítani, de már egyre mérgesebb vagyok...Nálatok ez, hogy megy?

2018. febr. 28. 11:06
 1/9 Hovarju ***** válasza:

Nekem 50 perces óráim voltak, általában kettő egymás után.

Mi úgy oldottuk meg, hogy pont két órát voltam az oktatóval pl.10-12-ig. Ebbe az időbe benne volt egy pár perces pisi, cigi, kávé szünet (mikor mi).

Az oktató sosem késett és nem használta ügyintézésre az időmet.

2018. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez általános, nagy szélhámosok az oktatók. Biztos van kivétel...
2018. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én oktatót váltottam. Állandóan panaszkodott, utálta a munkáját - most képzeld el ilyen mellett ülni. Ráadásul rendszeresen a sexről beszélt, és türelmetlen volt. Ott hagytam a francba és bár két hónapot kellett rá várnom, mert annyira be volt és van a mai napig táblázva, a suli tulajdonosa/vezetője lett az oktatóm. Egy tünemény, végtelenül türelmes nő, nagyon jól tanított. Egy álom volt mellette tanulni. Mindig nagyon vártam és csupa lelkesedés voltam, nem úgy mint az előző, akinél gyomoridegem volt. Egy héten kétszer mentem, nap/ 2X 60 percet vezettem. Pár perces szüneteket tartottunk, amikor már nagyon fárasztó volt az ülés és jól esett átmozgatni a tagjainkat, illetve nekem kiszellőztetni kicsit a fejemet, illetve benzinkútnál néha beugrottunk pisilni. Mindenkinek ilyen oktatót kívánok.

11 éve vezetek

44N

2018. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hernyó az oktató. Én 2 órát fizettem és 120 percet vezettem, vannak rendesek is, csak meg kell válogatni.
2018. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár már levizsgáztam 2 éve. Ugyanígy voltam mint te. Késett telefonálgatott amikor beült nyavajgott hogy már megint dolgoznia kell. Oktatót váltottam. Elvégre te vagy a munkaadója ne nyavajogron és legyen ott időbe.Érdemes váltani. A másik oktatónál az órák 50 percesek. Egybe vezettem két órát szünet nélkül.Nem mindenki tróger.Melyik város?
2018. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Budapest. Na, akkor ez elég oktató függő. Ráérek, állhatunk felőlem egy órát is, csak ne én fizessem -.-'
2018. febr. 28. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, 5 perces egy óra, tehát 100 percet kellene vezetned.

A 2. oktatóm intézett ugyan ügyet, de jól esett nekem is a pihenő, miután 2 órás volt a találkozónk, ebbe belefért az ügyintézése. Szerintem a 100 perc mindig megvolt.

Egyszer késett, akkor is azért, mert autópályára vitte az előző tanulót és nehezebben számolta így ki.

2018. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50 perces *
2018. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nem fordult elő.
2018. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!