Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi kell a sikeres forgalmi...

Mi kell a sikeres forgalmi vizsgához?

Figyelt kérdés

Meg lehet kenni pénzel a vb-ket manapság?


40órát már levezettem,oktatóm szerint 95%,hogy sikerülni fog a vizsga.

De én biztosra szeretnék menni és nem szeretnèk heteket várni új vizsga időpontra ha netán megbuknék..



2018. márc. 4. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen biztosra mondja az oktatód, hogy átmész, ne próbálkozz semmivel. Kifoghatsz olyan vizsgabiztost is, aki az ajánlatodra rögtön azt mondja, hogy ballagj szépen haza, és jelentkezz újra. Vagy éppen menet közben az első apró hibáért megbuktat. Plusz, ha megbuknál a vizsgán, nem vagy az utakra való. Ne csalással akarj jogsit szerezni, nem a papírtól fogsz jól vezetni.
2018. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Vezetni tudás!

Ha 'megkent' jogsid lesz, nem fogsz attól biztonságosan vezetni, ezért remélem, kipróbálod a vizsgabiztos megkenését.

Adja Isten, hogy tisztességeset fogjál ki, aki azonnal jelenti az esetet, legalább a gyerekek is biztonságban lesznek!

2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!Szerinted aki tisztán ment át a forgalmin,az nem vezethet soha sem állat módjára?Netán az életben nem fog hibázni egyszer sem vezetés közben?:D

Ha Budapesti vagy,egyszer nézz már ki a Lúrdy házhoz,hogy mik mennek ott..:D

2018. márc. 4. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről az oktatódat kell megkérdezni :)

Csak aztán ha sikerül olyanhoz kerülnöd akit le lehet fizetni,akkor drukkolj,hogy ne úgy járj ahogy én :D Mondjuk én nem fizettem le! De úgy vizsgáztam,hogy az oktató a vizsgabiztos és még egy pasi aki meg a vizsgabiztost figyelte :D

2018. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

#3

"Ha az lehet hülye, aki tanult papírjáért, miért ne lehetnék én is, aki vette?" - gyenge, nagyon gyenge érv!

.

Feketén akarsz venni olyan papírt, ami szerint tisztességes vezető lehetsz?

A Tangón még vizsgabiztos sincs.

2018. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvasd el még egyszer,hogy mit írtam,hátha felfogod. :D
2018. márc. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!