Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Ma vizsgáztam, és az oktatóm nem tudta megmondani, hogy mikor mehetek be leghamarabb az okmányirodába megcsináltatni a jogosítványt.. Mi ilyenkor a gyakorlat? Hány napot kell várni? Hogy tudom leggyorsabban megoldani?

2017. okt. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nap után bemész a hatósághoz bizonyítványt egészségügyi kártyát vigyél meg iratokat ott kapsz egy igazolást azzal elmész az okmányirodába ott pedig intézik neked a többit. Es ezután kb 1 hét es megkapod a jogsit
2017. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oktatód nem lehet valami gyakorlott emberke.
2017. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor a petzvál utcába kell bemenni, ott kapsz egy kódot vagy mit és azzal mész az okmányirodába. Ha vidéki vagy akkor nem tudom, de okmányirodába így is úgyis menni kell.
2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Budapesten:

1. 1119, Budapest, Petzvál József u. 39. szám alatt lévő Közlekedés Hatósághoz kell bemenni a vizsga utáni 3-4. munkanap. Ott be kell mutatni az iskolai bizonyítványod és a Vöröskeresztes kártyát, hogy elvégezted az elsősegély vizsgát, majd kapsz egy kódot.

2. A kóddal el kell menni egy kormányablakba, vagy okmányirodába (akár rögtön mehetsz is), ahová el kell vinned az eredeti orvosi alkalmassági papírt. Itt felveszik az adataidat és ennyi. A kiállítás határideje 8 nap, ha minden adat megvan a rendszerükben, más esetben 21 nap. Elvileg gyorsabb, ha nem postázást kérsz, hanem személyes átvételt (SMS-ben értesítenek).

3. [link] - itt tudod ellenőrizni, hogy hol tart az okmány kiállítása.

2017. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!