Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Így lehetséges?

Így lehetséges?

Figyelt kérdés
40 óránál tartok a b kat. jogsi megszerzésében, de nem igazán megy. Sokszor nem tudok figyelni, mert még mindig a kuplunggal és a váltóval szórakozok. Vizsgázhatok automata váltós autóval, ha manuálissal tanultam? Tudom, hogy lesz korlátozás a jogsimban, de még mindig jobb lenne, mintha nem lenne meg soha. Aztán ha szereztem gyakorlatot az automata váltóssal a forgalomban, akkor megcsinálnám manuálisra. Ezt így lehet, ha nem automatával tanultam?
2018. ápr. 6. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolkodj egy kicsit,butaság amit szeretnél!!!

Én a 4. óra után mérgesen reklamáltam,hogy nem megy a kettő együtt stb stb, hiába mondta az oktató,hogy oh még csak az elején vagyunk, én csak morogtam... következő órára a munkaidő végére kaptam időpontot és a csúcsforgalomba mentünk, hol a dugóba tötyögtünk,hol tudtunk azért menni és végig ezzel ment el az az óra körbe körbe a tömegbe...hát utána már nem okozott gondot,hogy figyelnem kell a váltóra amikor vezetek és az elindulások is gyönyörűen mentek

2018. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges.

Ha úgy is az a célod, hogy utána manuálissal is szeretnél vizsgázni, akkor minek az automata?? Csak elvesztegetett idő. Sőt, ha automatát vezetsz, akkor még inkább nehéz lesz utána a manuális.

Nyugi, másoknak is gond ez, majd megszokod.

2018. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!