Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Esztergomi Dakar autós és...

Esztergomi Dakar autós és motoros iskola vélemény?

Figyelt kérdés
Most készülök AM jogsit szerezni, és érdekelne olyanok véleménye,akik ott csinálták az AM jogsit.

2018. ápr. 19. 14:18
 1/2 KISS Yáno$ válasza:
Lehúzós szar szemét
2018. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az iskola egy kész katasztrófa. A tulajdonos Pataki István leírhatatlanul nagy bunkó. Folyamatos becsületsértés, ahogy a tanítványokkal beszél. Tavaly végeztem, de ezerszer megbántam, hogy őket választottam. Oktatásról szó sincs, semmit nem magyaráz el, csak gyalázkodik. Egyszerüen hihetetlen, hogy a XXI. században ilyen lehet!

Amúgy még drága is, mert vagy iskolát fogsz váltani, mielőtt letennéd a jogsit és akkor buksz minden befizetett pénzt, meg még további összegeket is követelnek (olvasd végig a szerződést!). Vagy ha maradsz, akkor egy csomó plusz órát vetetnek veled.

MESSZE, MESSZE KERÜLD EL ŐKET!!!

2020. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!