Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szatmárnémeti környékén van...

Szatmárnémeti környékén van valahol Julinéni szalmatetős kis meseháza. Ki tudja, hogy pontosan hol van, melyik településen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a megyéből származom, de fogalmam sincs miről beszélsz. Esetleg valami konkrétum? :)
2018. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy zsúptetős kicsi ház, kb 200 éves. Közmű nincs benne, a látogatók adományából lett rendbe téve. De az is lehet, hogy a gazdája nem él már. Tavaly még fenn volt a neten, de sajna nem értünk oda.
2018. ápr. 30. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
megtaláltam Hosszúrévi parasztház
2018. ápr. 30. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na örülök, így már én is rátaláltam, megmondom őszintén még nem is hallottam róla, de szép történet. Mentségemre szóljon, hogy ez már nem Szatmárnémeti környéke, hanem Szilágy megye, de végülis nincs olyan messze :)
2018. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ugye az ottani földrajz tudásom hiánya A nyáron meglátogatom Julika nénit.
2018. máj. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!