Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen új fedélzeti kamerát...

Milyen új fedélzeti kamerát ajánlotok vagy appot?

Figyelt kérdés

Eddig mindig én ajánlottam , de 2 évnél tovább egyik sem bírta, vagyis mondjuk úgy üzembiztosan nem, most a meleg kikészítette a concord camerám a oncam-ot meg 30 celsius felett be sem üzemelem, lefagy ha tartós forró napsugár éri, a pót kamerám, ami direkt azért van mert olcsó volt az egy visszapillantó kamera, na az még nyöszörgött is úgy mondott csütörtököt.


Kamera nélkül meg én nem ülök autóba, velem mindig történik valami.


Darabig appot fogok használni, erre kérnék javaslatot, ami már nektek bevállt, továbbá olyan kamera márkát kérnék javaslatként ami bírja az extrém meleget, kocsiba van, hogy 40 celsius fok is van, ha haladok akkor is, természetesen nem szoktam a kamerát tűző napon hagyni, jön velem, de már tegnap este a pincébe ( ott nézegettem mi baja) ahol 20 celsius fok volt már ott túlmelegedett és lefagyott.


2018. máj. 13. 06:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!