Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Horpadt küszöb átmegy a műszakin?

Horpadt küszöb átmegy a műszakin?

Figyelt kérdés
Vezetőoldali küszöb valószínűleg egy padkán meg lett húzva ,mert végig egyenletesen oldalról be van horpadva .Így vettem nem.Nem rohad festés nem sérült.

2018. máj. 29. 09:25
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Azt mondjuk nehezen tudom elkepzelni,hogy egy ilyen tehervieslő elem mint a küszöb egész hosszában be van horpadva,de a festes nem sérül!Inkabb azt tudom elképzelni,hogy ugy hagytak benyomódva es ugy ahogy van lefestették!Ha nem valami nagy látványos kiflibe hajlás van benne,nem hiszem hogy gondot fog okozni....bár így hogy az egesz hosszán rajta van......menj el egy vizsgasorra azt kerdezd meg!
2018. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igazábol csak oldalrol látszik az alja tökéletesen egyenes érintetlen.Nem tudom mit csináltak sajnos így vettük :(
2018. máj. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!