Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtás bírság, részletfiz...

Gyorshajtás bírság, részletfizetési kérelem?

Figyelt kérdés
Július31.-ei dátummal lett kiállítva a bírságról a papír, illetve a csekk. Hozzánk kb aug.3.-án érkezett meg. 30 napon belül benyújtható részletfizetési kérelem. Megírtam, a mai napon lett feladva elsőbbségivel. Első kérdésem: oda fog érni időben? Második kérdésem, hogy a 3000 Ft illetéket milyen úton kell befizetni? Bocsánat valószínűleg én vagyok a hülye, de nekem azt mondták, hogy illetménbélyeg kell, a postán meg közölték, hogy nem. Címezve a Vas megyei rendőr főkapitányságra lett (9700 Szombathely, 9701 Szombathely, Pf.:53) . Ez így megfelelő vagy teljesen rossz az egész? Előre is köszönöm!

2017. aug. 25. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tudsz gyorsan vezetni miért nem tudsz gyorsan fizetni? :)
2017. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Magyar Posta üzletszabályzata szerint az elsőbbségi jelzéssel feladott levelek 90%-a a feladást követő munkanapon ér célba.

A cél, ezúttal, postafiók. Az a kérdés, hogy a fiókból milyen gyakorisággal viszik el a küldeményeket a fiók használói.


Az illetékbélyeget a kérelemhez kellett volna mellékelni, azaz a kérelemre kellett volna ragasztani. Anélkül érvénytelen a kérelem.

2017. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!