Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sofőrszolgálat vidékről, az...

Sofőrszolgálat vidékről, az ország egyik pontjából a másikba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok nekem segíteni abban, hogy létezik-e olyan sofőr szolgálat Magyarországon, ahol vállalnak olyan fajta személyszállítást is, mikor nem az adott városon belül, vagy annak körzetébe szól az út, hanem hosszabb utat is bevállalnak?


Nekem először Szegedről Miskolcra, majd Miskolcról Szegedre kéne eljutnom, nem szeretnék "sima" tömegközlekedési eszközt választani, mert orr-rekonstrukciós műtétem lesz, a doki is mondta, hogy normál esetben van, hogy hazamennek a páciensek busszal, vonattal stb. de mivel nekem annyira szana-szét van a csontom baleset miatti törés miatt, hogy nagy valószínűséggel eléggé meg fog látszani a fejemen, főleg a szemeim alatt, erre készüljek fel. Szóval így nem szívesen buszozgatnék, vonatozgatnék. :(

Egy-két szolgáltatónak már írtam, ahol fel volt tüntetve, hogy egyedi utakat is vállalnak, de idáig az össze lepattintott, hogy "á, ilyet mégsem.."... :/


2018. jún. 17. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és persze már maga a gigantikus gipsz miatt se szívesen járnék-kelnék az utcákon. Miután levették már simán hazamegyek én egyedül, ezért is írtam, hogy

1. Szeged-Miskolc (Ekkor jönnék haza a műtét után)

2. Miskolc-Szeged (Ekkor mennék vissza leszedetni a gipszet)

2018. jún. 17. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Taxisokat kérdezz meg. Sokan vállanak nagyobb városokban reptéri transzert, akár olcsóbban is zsebbe fizetve. Csak legalább pár napra / 1 hétre előre le kell fixálni az időpontot. Legegyszerűbb, ha egy napos a túra, mert a sofőr meg tud várni, ha kétszer kell menni, akkor értelemszerűen jóval drágább.
2018. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátok, rokonok, ismerősök?
2018. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal hivatalosan nincs ilyen. Kell egy kocsikázni imádó, ráérős ismerőst (ilyen vagyok én például, csak időm nincs sajnos), és vele meg kell beszélni. Vagy taxi. De drága lesz nagyon, azért ismerősnek is illik rendesen megfizetni, hogy 1000 kilómétert belerak az autóba.


Vagy van saját autód?

2018. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az apum épp dolgozni fog, nem tudta elkérni magát, a többi ismerőseim (2db) sem érnek rá akkor.. :( Azt mondták, hogy körbe kérdeznek még azért ők is, hátha valamelyik ismijük elvállalja, de azóta sem jelentkeztek. :/

Anyum meg vagy 30 éve szerezte a jogosítványát, idén újíttatta meg, de azt mondta, hogy ne haragudjak, de nem merne elindulni, GPS ide-oda nem találna el a célállomásig, meg nincs vezetői tapasztalata se, (28 éve vezetett utoljára)nem is szeretne vezetni, úgyhogy nem is erőltettem a dolgot. (tudom, akkor minek kellett neki, jó kérdés?!)

Majd azért ha sikerrel járok, megírom melyik opció vált be, illetve ha szolgálat, akkor annak a nevét, ha esetleg egyszer valaki ide tévedne hasonló problémával! :)

2018. jún. 17. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!