Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közterületes 1 éve megbüntetet...

Közterületes 1 éve megbüntetett, mi fog történni?

Figyelt kérdés
Közterületes több, mint 1 éve megbüntetett, fellebeztem, de állítólag ők már nem tehetnek semmit, az ügy a rendőrségé. Állítólag egy lakótelepi parkolóban rossz helyen parkoltam és reggelre ott volt a bírság 8000 Ft-ról. Írtam a közterületeseknek, amire azt válaszolták, hogy ők nem tehetnek semmit, ha nem értek eggyet, ne fizessek, és az ügy 30 nap múlva továbbítódik a rendőrségre. Kb 3 hónapra rá a postaládában volt az értesítés, hogy ajánlott levél jött a rendőrségtől. Ezt nem tudtam átvenni (nem nem akartam, tényleg nem tudtam), azóta semmi. Na ilyenkor mi van? Kitől fogok kapni levelet és mikor?
2010. jún. 16. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, hogy mi volt abban a rendőrségi levélben. Lehet, hogy pár év múlva jön majd egy ajánlott levél az illetékes bíróságtól, amiben lesz egy fizetési meghagyás, hogy fizess, vagy üld le.

Nálunk legalábbis ez volt, mikor kiderült, hogy a lakásunk kettővel ez előtti tulajdonosának kb 20 évvel ezelőttről volt valami kamatokkal együtt mára 15-20eFt közös költség tartozása.

Az nem számított, hogy 8 éve vettük a lakást és senki nem szólt erről semmit és az se, hogy a 8 év alatt minden befizetett közös költségről szóló csekkünk megvolt.

2010. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!