Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenben hol vannak csomagm...

Debrecenben hol vannak csomagmegőrzők?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a buszpályaudvar közelében keresek csomagmegőrzőt.

2018. júl. 1. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Leginkább sehol.
2018. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A csomagmegörző a legkockázatosabb műfaj mostanság!

Nem véletlen, hogy a repülőterek többségén sincs!

(A Nagyállomáson voltak automaták, de nem tudom hogy még vannak-e?)

2018. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.A nagyállomáson ugy tudom,hogy van automata csomagmegőrző.

Esetleg arra lettem volna kiváncsi, hogy nagyáruházakban , bevásárló központokban va-e.Pl.nálunk Gyulán a spár áruház előterében van csomagmegőrző.

2018. júl. 2. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen üzletiek vannak, csak azok - szerintem - csak a vásárlóknak van fenntartva, és záráskor kiürítik.
2018. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Tulajdonképpen csak pár órára kellene a csomagmegőrző,mert 10 órakor már Debrecenben leszünk, és a szállást csak 14 órától foglalhatjuk el.Ezért keresek csomagmegőrzőt.
2018. júl. 3. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Az esetek 90%-ban ha megbeszéled a szállásadóddal, akkor megengedik, hogy a csomagjaidat letegyed náluk!

A szállások úgy működnek, hogy általában 10 ig el kell hagyni a szobát a távozás napján, és csak 14-től foglalható el, mert ez idő alatt kell kitakarítani, rendbe tenni stb. - ez az alapszabály.

De ha pl. előtte nem volt senki a szobában - tehát nem kell rendbe tenni - akkor ha előbb érkezel, akkor vagy a csomagot megőrzik (ingyen) vagy azt mondják, hogy foglald el a szobát...

Egy telefon, és meg tudod beszélni egy kompetens emberkével (pláne ha előfoglalásod van!)

2018. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!Megérdeklődöm telefonon, valóban ez volna a legjobb számunkra, mivel van a panzióban 24 órás recepció.
2018. júl. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!