Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgan hanyadjara...

Forgalmi vizsgan hanyadjara mentetek at ( inkabb csajok)?

Figyelt kérdés

En ma megyek 12:00 kor. Nagyon felek szerintem megbukok.

Nektek hanyadjara sikerult ? Illetve min buktatok meg ? Bukas utan hany plusz orat vettetek ? Izgultatok? Stb



2018. júl. 3. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6-kor vizsgáztam, a város másik végéről kellett odaérnem (Bp).

23 éves voltam. Elsőre átmentem. Persze, hogy izgultam.

2018. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem,nem izgultam stb, nyugtatott az,hogy ha elsőre nem sikerül akkor majd másodikra csak fog :)

Elsőre sikerült

2018. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy izgul a vizsgázó, tudja azt a vizsgabiztos is.

Izgulásért nem buktatnak meg, akkor buktatnak, ha hülyeséget csinálsz, nem indok, hogy azért mert izgultál.

Nem úgy kell készülni, hogy úgyis megbukok, hanem úgy, hogy csinálom, ahogy tudom, csak az aktuális feladatra koncentrálok, figyelek... nem a végeredményen kell gondolkozni már az indulás előtt.

2018. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgultam, nem is sikerült. Mindig félek az új, ismeretlen helyzetektől.

Másodszorra már nyugodtan mentem, mivel már tudtam, hogy mi, hogyan lesz. Akkor hibátlanul sikerült.

Két órát vettem csak a második vizsga előtt, mivel nem a tudással volt a gond, hanem az izgulással.

De szerintem ne úgy állj hozzá, hogy nem fog sikerülni! :)

2018. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A parkolastol felek meg az y-tol
2018. júl. 3. 11:40
 6/7 anonim válasza:
100%
Eslőre sikerült, eléggé izgultam, felkapcsolva hagytam a távolsági fényszórót az első száz méteren, utána kapcsoltam csak le, parkoláskor féltem hogy remegni fog a lábam de nem remegett hálisten, bár olyan érzés volt mintha kiment volna belőle minden vér.. :D szerencsém is volt, nem volt nagy forgalom, országutit huztam
2018. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3szor buktam. Legszívesebben nem is mentem volna többet, de negyedszerre végül sikerült. Az elsőn kb 5 perc után meghúztak záróvonal miatt. Másodszorra parkorlásnál a harmadikon pedig túl gyorsan akartam megfordulni és túl közel mentem az egyik autóhoz. Nagyon ideges voltam minden, nagyrészt ezért is blokkoltam le mindnél,előtte lévő órákon ilyeneket nem csináltam és egész jól ment. Szerintem 50 órán túl voltam mikor vizsgázni mentem először, utána meg időponttól függött, hogy mennyit mentem 4et minimum plusz a vizsga előtti óra. Hát nem volt olcsó mulatság az biztos.
2018. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!