Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M0 és M7 esen nem volt...

Az M0 és M7 esen nem volt fényszóróm napközben, a traffipax ezt figyeli?

Figyelt kérdés
Illetve ahány trafin átmentem világítás nélkül annyi büntetést kapnék?
2018. júl. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiszerelted?
2018. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Napkozben jo fenyviszonyok kozt nem muszaj hasznalni ! De autopalyan hat olvass utana. Szerintem nem kapsz egyet sem
2018. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

?

Egy tankolásnál lekapcsoltam, aztán elfelejtettem visszakapcsolni, úgy indultam el

2018. júl. 12. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja jo, azt irtad nem volt fenyszorod.
2018. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem figyeli, nem fogsz kapni semmit, nyugi.


"Napkozben jo fenyviszonyok kozt nem muszaj hasznalni !"

Ez így nem igaz. Ugyan nappali menetjelzővel helyettesíthető, de ha az nincs akkor lakott területen kívül kötelező a tompított fényszóró.

2018. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A világítás nem tartozik az objektív felelősség hatálya alá. Tehát ha nem állítottak meg, akkor utólag már nem fognak csekket küldeni, mert nyilván visszaírnál nekik, hogy nem te vezettél, hanem egy családtagod, aki éppen hozzád hasonlóra maszkírozta magát, de családtagra nem kell terhelő vallomást tenned. Pont. Ügy lezárva, mert a szabálysértő személye nem állapítható meg.
2018. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!