Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz a KRESZ vizsga? Ki...

Nehéz a KRESZ vizsga? Ki mennyit készült rá? Elsőre átmentetek?

Figyelt kérdés
Kedden vizsgázók és nagyon félek tőle. Tanulok rá és tudok is, viszont az itthoni tesztemen még csak egy sikeres vizsgát tudtam tenni, az autósiskolában pedig gond nélkül ment a házivizsga kétszer is egymás után. Abban a programban sokkal könnyebb kérdések voltak, most akkor melyiknek higyjek? Az autósiskolában csak nem csapnak be, hogy könnyű kérdések, a vizsgán pedig sokkal nehezebb.

2018. júl. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tisztában vagy az alapfogalmakkal meg a táblákkal, akkor nem nehéz! ahová én jártam, ott mindenki átment! sok sikert!
2018. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak, aki felkészült, nem nehéz, viszont, aki felkészületlenül megy oda, meg is bukhat.

Azt nem tudom te mennyire vagy felkészült, mondjuk az gyanús, ha az otthoni tesztek nem mennek, mert az azt jelenti, hogy sokmindent nem tudsz még.

1-2 nap alatt is sokat lehet tanulni, de nem a teszteket kell magolni, hanem KRESZ könyvet olvasni, a szabályok logikáját megérteni.

Az edukresz.hu oldalon meg tudod nézni milyen kérdések lehetnek a vizsgán, de ott nem tudsz tesztelni, nem adják meg a válasz lehetöségeket.

Az e-learning is a vizsga adatbázis kérdéseit használja.

Több ezer kérdést nem lehet bemagolni, a szabályokat tanuld meg, főleg a kivételeket, illetve forgalmi helyzetes kérdéseket ne ronts (3pontos kérdések)

2018. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, akit tisztességesen, már gyerekkorától fogva felkészítenek a szülei és a tanárai a biztonságos közlekedésre, annak az alaplogika már eleve megvan. Ha eddig csak a vak szerencse miatt nem ért baleset és tök új az egész szabályrendszer, akkor sem fog segíteni a puszta magolás. Tipp: ha valahol nem èrted, miért az a jó válasz, ami, akkor nézz utána a miérteknek is. Ne elégedj meg azzal, hogy bebiflázod a megoldást.
2018. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy nem magolom be a kérdéseket és tudom mi miért van. A műszaki és a rendőri karjelzéses kérdéseken bukok pontot mindig. A képes ábráim (3 pontosak) hibátlanok szoktak lenni.
2018. júl. 15. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn e-titánon tanultam, ott a teszteken èppen ugyanazok a kérdések vannak, mint a vizsgán. De nem nehèz egyébként. Van fb-csoport kezdő jogsisoknak ès tanulóknak, erdemes lenne belèpned :)
2018. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rendöri karjelzések könnyen tanulhatók, abban is van logika.

"Rendőrt szemből, hátulról nem támadunk", a többit meg mutatja a kezével.

Van a youtube-n is videó a rendőri karjelzésekről, nézd meg.

2018. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Online tanfolyammal csináltam, 2 hónap alatt megvolt az összes modul, aztán 1 hónapot (amíg le nem járt a program ideje) gyakorlással töltöttem, naponta többször. Érdemes megnézni, és megjegyezni a válaszokat, amiket elrontottál, és pontosan megtanulni a definiciókat.

Nekem így lett elsőre 75/73 pontos.

2018. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a hasznos válaszokat!😁
2018. júl. 15. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!