Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagymotor vékony testalkattal?

Nagymotor vékony testalkattal?

Figyelt kérdés

Szóval 24 vagyok, 175 centihez 60-65 kiló, elég vékony testalkatú vagyok. Ez egy nagymotornál problémát jelenthet?


Most egy Rieju R50-em van, ami kb 90-100 kiló, problémám nincs vele ilyen szempontból, szóval annyira nem vagyok tápos, hogy ha neadjisten eldől, akkor nem tudom felállítani, vagy egyhelyben állni vele.


Viszont picit aggódom, hogy mindez milyen lenne egy 500-600 köbcentis 180-200 kilós mocival? Valakinek van ilyen tapasztalata?


2018. júl. 15. 16:10
 1/3 anonim válasza:

Minden csak az egyensúlyozáson / ügyességen múlik. Én pl. lány vagyok szoktam motorozni de még sosem okozott gondot a súly mert viszonylag ügyes vagyok benne. Szóval sok sikert.

22/L

2018. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ráadásul minél nagyobb egy motor, a súlypontja annál inkább lentebb van a stabilitás érdekében. De mondjuk ha meg kell tolni akkor igen ott mar lehetnek gondok..
2018. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dél-Koreában, Japánban nagy divat a Harley, vagy hasonló jószágok..ott úgy kap jogsit a kérelmező, ha egy eldöntött nagymotort fel tud állítani.(ez az alap) Ha ez sikerül, már ütik is a pecsétet..

Különösen Dél-Koreában divat a nagymotor...


ne aggódj, neked egy kétszáz kilós moci nem lesz kihívás.

2018. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!