Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony testalkattal...

Nagyon vékony testalkattal milyen tömegnövelő port vegyek?

Figyelt kérdés

Azért szántam el erre magam, mert szószerint akármit eszek, akármennyit nem hízok egy dékát se. Sajnos ez van. Elegem van, hogy éves létemre örülhetek annak ha 60 kiló megvagyok. Ez nagyon szarul hangzik, tudom.

Akik jártasak a dologban légyszíves lássanak el egy-két tanáccsal, hogy mihhez kezdjek magammal!

Minenképp venni fogok fekvenyomó bakot, azzal fogok fekvőzni. De tényleg kéne valami por is..

Azt, hogy mindennap vagy minden második nap csirkét eszek, meg ilyen étrend olyan étrend sajnos nem engedhetem meg magamnak, hiába ez az alapja. Szóval ez kilőve. És tudom, helyes étrend nélkül nem is kéne "porozni"

De már annyira nemtudom mi legyen, hogy bármi szóba jöhet!

Ja, és mielőtt megkapom valakitől, hogy porra bezzeg van pénzem, azt egyszer egyszer egy fizuból megvehetem...


2017. márc. 4. 23:53
 1/7 A kérdező kommentje:

20/F

Egyéb adatok: 180 cm, 60 kg

2017. márc. 4. 23:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmilyent,az is csak kaja ennyi

Kaja por formájában

De komolyan nem értem h kajara nincs pénz de ilyen szarokra van

Ez most komoly?

Attól nem leszel nagyobb fogd fel

Olyan mintha porrá őrölned a kaját és meginnad vízben oldva ,ennyi a tomegnovelo

Persze tele cukorral

Szóval ha erre van pénz akkor kajara is

2017. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És az egyszes egyszer fizubol vehetnel rendes kaját mert nem poroktol lettem izmosak az emberek elhiheted

Ennyi erővel csinálok otthon saját tomegnovelot ami többet ér

Por lustaknak való akik nem akarnak főzni vagy épp nem tudnak bevinni annyi tápanyagot ennyit kell de ettől még nem leszel izmos és nem fogsz olcsóbban kijönni belőle sőt drágábban

2017. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem izmos akarok lenni, hanem hízni szeretnék!

Ennek az alpja a változatos étrend, de nemtudok mindennap mást enni ráadásul több fogásban..

Ezért gondoltam, hogy a por egyfajta megoldás lehet.

De a kevés kis kajáim mellé azért a por ezekszerint plusz kaja hatást érne el..

Akkor azt mondjátok légyszíves, hogyan hízzak.

2017. márc. 5. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Hizashoz zabalni kell nincs mese

Törd magad szenhidratos kajaval és ennyi

Egyébként ha nem megy akkor az genetika és el kell fogadni

Mert nem tud mindenki hízni

Szóval menj orvoshoz ha nem megy

Vagy max izomban tudsz hízni de az se biztos

Ha zabalsz és nem hizol akkor ennyi

Osztálytársam is tömi a fejét ,ilyen por olyan por nos lány létemre 2x akkor kezem van mint neki mert ő nem képes hizni

2017. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az van, amit a többiek írnak, enni kell. A por sem ad többet, mint a másfajta étel.

Viszont olyan van, hogy valaki nem tud zsírt felszedni (s olyan is, hogy valaki keveset eszik. ha nem vagy aktív és mondjuk 4000 kcaltól sem hízol, nos, akkor lehet, hogy te ilyen vagy), de az izmosodást már nehéz elkerülni, ha megvan az étel, terhelés, pihenés.


Nem muszáj csirkét enni, de fehérje, kalória és persze azért mindenféle szükséges tápanyag az kell. Nem tudod megkerülni. Kalóriát pedig sokkal olcsóbban is bevihetsz, mint porból. Rengeteg olcsó szénhidrát van (de zsírt is használhatsz, ha akarsz s neked az jó. nemcsak szénhidráttal lehet hájat vagy izmot építeni, ugyebár).

2017. márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És ha kilöve a kaja ne várj semmit

És ahogy mondták ha sokat eszel és edzel izmosodni is fogsz

Ha nem erted meg a dolgokat akkor inkább felejtsd el

2017. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!