Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki az szerintetek ha a...

Ciki az szerintetek ha a benzinkuton tankolsz, és túlfolyik a benzin?

Figyelt kérdés
Életembe elöször tankoltam ma (friss jogsi) és nem néztem a motort csak a számlálót és melléfolyt kb fél liter benzin.Nagyon ciki szerintetek?:S
2010. jún. 18. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hányan látták? Szerintem nem ciki. Hallottál hangos röhögést a hátad mögött? Ha nem, akkor felejtsd el. Akkor is, ha hallottál ;-) Legfeljebb egy pár alkalommal menj máshova tankolni.
2010. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
ha nő vagy nem ciki :D
2010. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A kutas kérdezte amikor bementem fizetni h melléfolyt? mondom: -ja, nem figyeltem:S aztán asszongya nem baj...végülis mind1, csak vártak is a kutra én meg akkor abba a percbe égtem mind a rongy...ugye látszott mer nem kevés fél liter benzin, még jó h nem folyt keresztül a motoron hanem a tanknál van tulfolyásgátló és levezeti az a "felesleget" a földre...

végülis már mind1, csak utálom ha ilyen történik velem...

2010. jún. 18. 15:33
 4/24 A kérdező kommentje:
férfi vok 18:S
2010. jún. 18. 15:34
 5/24 anonim válasza:

Gáz, de ez van, mindenkivel előfordulnak ilyen cikis helyzetek!

Tipp: ha tele akarod tankolni, akaszd be azt a kis kart... ha megteleik a tank, automatikusan leáll. Mondjuk én mindig, amikor tankoltam eddig, nyomtam (mert nemmindig sikerül beakasztani) és mindig leállt egy nagy kattanással, amikor tele volt.

2010. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem hogy folyhat olyan sok ki, mikor a pisztoly nem engedi hogy kifolyást.
2010. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát ha én azt tudnám:S de ahogy itt írták ez van...csak remélem többet nem hallom ezt...
2010. jún. 18. 16:02
 8/24 anonim válasza:

Friss jogsival még megesik ez-az, szerintem mindenki tudna ilyet mesélni :)

20/F

2010. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát ezt komolyan nem értem.Mi olyan nehéz a tankolásban??Én 12 éves koromban kezdtem apukám autóját tankolni mindig amikor vele voltam.Szerintem ha egy 12éves gyerek ezt meg tudja csinálni akkor nem lehet olyan nehéz.Most már a sajátomat tankolom.Bele teszed a pisztolyt kiakasztod vagy nyomva tartod amíg nem kattan.Ha kattan kiveszed és vissza akasztod.Mi olyan nehéz ebben?


18/F

2010. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát ha így mondod semmi, a vicc h én is "elméletbe" tudom, csak ez így alakult. Nem vagyok nagy auto-motor rajongo ezért én nem nagyon csináltam ilyet kiskoromba....tudod van ami az egyik embernek nyilvánvaló az a másiknak nem...
2010. jún. 18. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!