Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki az szerintetek ha a...

Ciki az szerintetek ha a benzinkuton tankolsz, és túlfolyik a benzin?

Figyelt kérdés
Életembe elöször tankoltam ma (friss jogsi) és nem néztem a motort csak a számlálót és melléfolyt kb fél liter benzin.Nagyon ciki szerintetek?:S
2010. jún. 18. 15:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezért imádom ezt az oldalt :D Itt mindenki nagyfiú és a monitor mögül leszól másokat. Megnézném, hogy a való életben melyik lenne ilyen kemény. A kérdező biztos adna nekik egy két egészséges fülest.

Amúgy nem ciki. Előfordul az ilyesmi, mindenkinek megtanulja előbb-utóbb, még az itteni nagyszájúak se tudták, hogy mit-hogyan, amikor beültek a kocsiba a friss jogsival, sőt lefogadom, hogy sokuknak jogsijuk sincs, csak idejárnak élvezkedni.

Sok sikert a továbbiakban, ilyesmi előfordul, de majd kialakul a rutin idővel.

2010. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Biztos ,hogy bedugdtad a tankoló nyílásba???::))
2010. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Nálam is volt, hogy túlfolyt. De mondjuk nálam csak 25l-es a tank..


Féltem, hogy gáz lesz belőle, mert állítólag tilos töltőállomáson kifolyatni az üzemanyagot és megbüntetethetnek simán. De tényleg.

2012. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bajer ***** válasza:

Nem ciki, inkább veszélyes. Az nem számít, hogy ki mit lát és hall (mindenki azt lát és hall amit akar). Ha kiröhögnének csak küldd el őket az anyjukba.

Kezdőként velem előfordult, hogy a trabim megtankolásakor tiszta benzint töltöttem a tankba, aztán amikor még volt 2-3 dl hely, eszembe jutott, hogy fél liter olajat kellett volna az elején betölteni. Rohadtul megijedtem, az olajból betöltöttem azt a keveset és elindultam. A hazautat (40km) kibírta, de biztos alig volt kenés. Örökre megtanultam, hogy előbb az olajat kell betölteni. 1-2 éve meg olyan eset történt, hogy frissen vásárolt használt kocsit teletankoltam és elkezdett folyni a tankból a gázolaj. Elfolyt vagy 5 liter, amit a kútkezelők felszórtak homokkal, úgyhogy részükről nem volt különösebb probléma. Szerelőnél kiderült, hogy a tartályon kilazult valami cső ahol kifolyt az üzemanyag.

2013. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!