Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki az szerintetek ha a...

Ciki az szerintetek ha a benzinkuton tankolsz, és túlfolyik a benzin?

Figyelt kérdés
Életembe elöször tankoltam ma (friss jogsi) és nem néztem a motort csak a számlálót és melléfolyt kb fél liter benzin.Nagyon ciki szerintetek?:S
2010. jún. 18. 15:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jó értem, értem.:) Bocsi csak kicsit felhúztam magam.
2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
13%
Hihetetlen, hogy ma Magyarországon olyanok kaphatnak jogosítványt, akiknek a képességeit meghaladja a tankolás. Ez azt hiszem elég sok mindent elmond...
2010. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
20:46 <-nem hiszem...de már nem is tudom miért kérdeztem meg, gondolom megerösítést vártam.Igazad van erre én se vagyok büszke, sőt....gondolhatod mennyire utáltam magam érte. Városba lakom, nem mehettem sehova se "jogsira gyakorolni", nem mentem el hétvégenként go kardozni, nem is érdekeltek az autok/motorok. Nem tartozik a kresszhez a tankolás (amugy 1xbuktam forgalmin, a többiből elsőre átmentem) szal ja igazad is van....de az a 37% is mutat valamit rólad nem? (bocs ha megbántotalak)
2010. jún. 18. 20:56
 14/24 anonim ***** válasza:
27%
Igen, azt a 37%-ot a stílusom miatt érdemeltem ki. De teszek rá, akkor is megmondom a véleményem. És nem, nem bántottál meg. :P
2010. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
és még mindig ugyvéled, h 100%ig helytállo amit írtál?
2010. jún. 18. 21:10
 16/24 anonim ***** válasza:
te ezt hogy a francba követted el mikor van túlfolyás blokkoló a töltőpisztolyon?! balek.
2010. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Netán mostanság az autósiskolákban a tankolást is tanítják?? Én legalábbis nem emlékszem hogy 23 évvel ezelőtt lett volna ilyesmi a tananyagban, kedves "stílusos" hozzászóló. Persze azóta sok minden változott, talán csak én vagyok lemaradva..
2010. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha még ezt is tanítani kell... Azt se tanítják meg, hogyan ülj be az autóba, vagy hogy kapcsold be az övet. Ezek valahogy olyan maguktól értetődő dolgok...
2010. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jó, nem tanítják. De senki se úgy pottyan ki anyukájából, hogy ezeket már ösztönösem tudja. Minden ilyesmi tanulási folyamatot feltételez, amiben eleinte előfordulhatnak bakik. Na de ezért valakit leszólni, bunkóságnak tartom.
2010. jún. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy szerintem te ott b@sztad el, hogy a benzin, de még jobban a gázolaj töltésnél hajlamos felhabzani, kicsit felfut a tankban, te meg eszetlenül nyomattad, és kiszaladt a töltőnyíláson.

Tanuld meg legalább a legelemibb dolgokat ha már egyszer síkhülye vagy az autókhoz, zöldfülűkém :D

2010. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!