Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten autózók hogy...

Budapesten autózók hogy bírják idegekkel a mindennapos tötymörgést?

Figyelt kérdés

1 sávra szűkítve szinte az összes nagy forgalmú út, Népstadiontól a Móricz Zs.-ig 1 óra, ezt nekem minden nap kellene csinálnom, tknbökném magam egy ollóval.

Tudnám ki az érdemi szerzője ezeknek az útfelújításoknak...?



2018. júl. 19. 02:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Van más választásuk?
2018. júl. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 jót ír. Azért, mert neki áll saját magát cukkolni, nem lesz jobb napja.
2018. júl. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Alex Fly ***** válasza:
35%
@1: van.
2018. júl. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Ugy hogy 1.5 oraval korabban indulok
2018. júl. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ez munkaidő, tehát kifizetik a dugóban állást. Így egyáltalán nem idegeskedek.
2018. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, milyen más választás?

A tömegközlekedés gatya, nyilván lehetne kevesebb autó az utakon, de ahhoz jobb tömegközlekedés kellene.

A másik oldalról nézve: milyen más megoldás létezik az út felújításra?

2018. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért, de a atadiontól Móriczog metró-metró mindennel együtt max 20p. K_rvára sokan letehetnék az autót és járnának jobban.
2018. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Én is szívesebben járnék autóval még akkor is ha "tötymörgök". Akkor sem a másik ember s3ggszagát kell szagolnom 20 centiről egy tömött buszon.


Meg persze szép és jó, hogy csomópont és csomópont között gyorsabb a metró/villamos. De az emberek 90%-nak nem ezek a kezdő és végpontok hanem hozzá jön még több 10 perc átszállási idő, várakozás, sétálás.

2018. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nem lát kiutat a Magyar, kb azt csinálnak velünk, amit akarnak.

Az 1-es, 6-os villamos vonalát felújítják komplett szinte évente...azért megnézném Bécsben hogy csinálják meg 1x egy vasútvonalat. Gondolom az jó vagy 20 évig.

Furcsa módon, itt nem.

Csak a hülye nem látja, mire megy ki ez az egész, 3-as út végig kb olyan, mint a répaföld, erre mit újítanak fel rajta? Azt a szakaszt, amivel semmi baj nincs, csak mert volt rajta egy híd.

Persze, mert arra kaptak támogatást....


Ha legalább értelme lenne annak, amit összelopnak, de nagyon nincs....

2018. júl. 19. 08:26
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, én jól bírom a légkondis villamoson elsuhanva a kocsisorok mellett. Jó, van, hogy a pótlóbuszon lefagy az ember arcáról a mosoly, de egy kis tájékozódással el lehet kerülni ezt is, tök jó alternatív útvonalak vannak. Az a 10 perc séta a nap végén pedig kell az emberi szervezetnek, nem kell belőle ügyet csinálni.


Én az autót, ha használom, a város szélén hagyom.

2018. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!