Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Minden vezetői vizsgabiztosnak...

Minden vezetői vizsgabiztosnak bunkónak kell lennie?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztaltam. Eddig három jogosítványt raktam le de mindegyiknél történt valami negatív élmény a vizsgáztatókkal.

6 éve csináltam a kismotort ott a rutin vizsgáztatóra emlékszem, a sztori a következő: Sikeresen végigmentem a pályán és mentem aláírni a lapot. Vizsgabiztos nyújtja felém a tollat ő már elengedte én meg még nem fogtam meg rendesen. Csak simán leesett a toll. Ezután elkezdi nekem osztani hogy mivan dobálom a tollját? Én meg ott 14 évesen szerényen álltam megilletődve hogy most mit kötekszik. Ő meg csak kérdezte hogy dobálja a tollamat?! Addig amíg nem mondtam neki hogy nem volt direkt.

Az autót mikor csináltam az elején ugye van az a nyilatkozat hogy nem ittam alkoholt stb papírt alá kell írni. Ugye ott találkozok először a vizsgabiztossal leülök szépen bemutatkozom de ő nem nyújtja a kezét mondom oké akkor nem lesz kézfogás. Miután bemutatkoztam mondja hogy ez nem volt rendes bemutatkozás, fussunk neki mégegyszer. Itt éreztem is hogy ez cseszegetés. Úrja eljátszottuk és akkor már nyújtotta a kezét és végül jó lett.

Az a2-t amikor csináltam a rutinnál is voltak problémák. Sikeresen végigmengem írom alá a lapot, nézni, kérdezi ez a maga aláírása? Mondom igen, én meg a vezetéknevemhez hasonló akármi szerűen írtam alá ( egyébként az aláírásra semmi szabály nincsen akár még egy férfi nemi szervet vagy három x-et is írhatnék oda) Mondja de magának van keresztneve is nem? Igen, feleltem kicsit unottan mert tudtam hogy ez is valami hülyeség lesz már megint. Aztán végül ki lett írva a teljes nevem teljesen olvashatatlanul. A városi vezetésnél a vizsgabiztos folyton célozgatott arra hogy milyen sokan buknak mostanában és hogy jajj nehogy én is így járjak, ment a rémísztgetés rendesen de annyira nem tudott rám hatni. Megyünk ki a motorhoz mondja hogy miután ellenőrizte a motort indulhatunk is. Útközben elment a wc-re és én meg az oktatóm a motor mellett megvártunk. Jön ki és kérdezi hogy na mivan? jó a motor? Ekkor elkezdtem a napi induásos ellenőrzést, a vizsgabiztos meg beül az autóba. Az oktatómmal meg ott állunk mondja jólvan szard le akkor induljunk. Szép rendben végigmentünk mutatja itt írd alá és mondja hogy ajjaj az egyik kanyarban nem fordulták valami szépen, kár érte. Teljesen úgy tett mintha megbuktam volna és sikerült teljesen elbizonytalanítania az oktatót kérdeztem utána hogy akkor most mit is írtam alá azt hogy átmentem vagy megbuktam és akkor mondta hogy átmentem.

Nektek milyen sztoritok van vizsgabiztosokkal?



2018. júl. 26. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Három kategóriára van jogsim, sohasem volt gond.
2018. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján csak poénkodott neki ilyen a humora ha igazán bunkó lett volna akkor megbuktat.
2018. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a cuclizmusból maradt így. Az aranykeretes szemüvegű, élet és halál ura vizsgabiztos. Korrupt mind mint a betyár isten.
2018. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló volt mint amit utolsónak írtál. Nekem második vizsgám volt, az elsőn megbuktam, de a második mondjuk úgy hogy rendben volt. Legalábbis azt éreztem. Voltak hibáim, azokat tudtam is hogy mit rontottam. Aztán a rendes vizsgaidőhöz képest 20 perccel hamarabb mondja a vizsgabiztos, hogy akkor menjünk is vissza a központhoz. Akkor már kivoltam teljesen, azt hittem, hogy megbuktam. És ott leparkoltam, és elkezdi mondani hogy miket rontottam el, aztán aláiratta a papírt és ki is szállt a kocsiból. Én meg ültem ott, fogalmam sem volt, hogy akkor most mi van, sikerült, vagy tényleg megbuktam, mire mondja az oktatóm, hogy hát sikerült. De a vizsgabiztos végig lekezelő volt, kb nem is figyelt, telefonját nyomkodta bármikor amikor a visszapillantóban láttam.
2018. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%

Motorra én már 30 felett voltam, amikor vizsgáztam. Nem szórakozott velem. Nem is tehette volna és ezt gondolom, látta is.


Te egy (több :) ) barmot fogtál ki, aki élvezte, hogy szórakozhat egy fiatal, bizonytalan sráccal. Remélem, ez az összes öröme az életben az ilyen tahónak.

2018. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer vizsgáztam, emberünk nekem elmondta, mi mindenért nem állok még készen a vezetésre, majd felsorolta a hibákat és végül amikor habogtam, hogy “de hát ez már olyan jól ment”, mondta, hogy erről ő is meg van győződve, átmentem. Épp nem csúszott ki a számon, hogy “anyád”.
2018. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinél én vizsgáztam az korrekt volt. Szerintem sokak tényleg azt hiszik hogy élet és halál urai és sokan kényükre kedvükre buktatnak.
2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az A nál olyan kretén volt, hogy legszívesebben sz...vágtam volna!

B nél nagyon rendes kb. 10 percig nézte, hogy vezetek utána meg beszélgetett a oktatóval meg velem is...tök jófej volt!

Bár lehetet segített, hogy volt közös téma. Mind hárman motoroztunk!😉

2018. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam a vizsgabiztos mondta, hogy X időre legyünk ott X helyen, és induljunk.


Nem mondom hogy jól vezettem, de észleltem és korrigáltam a hibáimat, parkolás, megfordulás jól ment. a VB elején megkérdezte, zavar-e ha beszélgetnek, aztán néha váltottak pár szót és mennyi. Mondhatni csendben végig ülte az utat, közölte hogy megvan a vizsgám és az oktatónak mondta, hogy szép munkát végzett. Majd le is lépett.


Mondjuk hozzá kell tenni, ilyen jó körülmények mint a vizsgán még soha nem voltak. Az oktató direkt nem vitt be olyan helyre, amiből "baj" lehet, se forgalom, se gyalogos, se semmi nem volt. A végén került elém egy teherautó, kényelmesen elballagtam mögötte és vége is volt.

2018. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!