Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti fizettetek a vizsgabiztosna...

Ti fizettetek a vizsgabiztosnak forgalmi vizsgán? Tényleg ennyire korrupt ez a rendszer?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ha nem csinálsz nagy ökörséget, nem fog meghúzni. Ha fizetsz, és átmész a piroson, akkor is meghúz.
2016. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fizettem, csináltam ökörséget, rezgett a léc és mégis átengedett.
2016. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Én fizettem.Kétszer buktam kis apróságokért.Harmadjára átmentem.Érdekes akkor már nem volt gond ha kicsit hibáztam,mert toltam egy kis lóvét,de mikor nem fizettem akkor egyből bukta!És nem érzem emiatt rossz sofőrnek magam,mert lassan 9 éve van jogosítványom és még nem volt balesetem.Kb 350 ezer kilométert levezettem már 9 év alatt!!

És igen a legtöbb vizsgabiztos korrupt,de ha fizetni akarsz először az oktatóval beszélj,mert vannak kivételek akik nem fogadják el és még fel is jelentenek,de ilyen esetről még nem halottam!

2016. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Elsőre átmentem 2 hibavonallal. Ráadásul a fővizsgabiztos volt.
2016. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem fizettem. A legtöbb vizsgabiztos egyébként nem korrupt, csupán a többség nem bírja elismerni a hibáját amiért megbukott és ezért a vizsgabiztost okolja.
2016. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hármas le merem fogadni hogy az oktatónak adják a lóvét, és nem a vizsgabiztosnak!
2016. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, elsőre sikerült alacsony nőként alapórával, semmi korrupt és egyéb nem kellett hozzá: pár hibavonallal meg tudtam csinálni az útvonalat, sőt a mi kreszes csoportunkból aznap még 3-an vizsgáztak és senki se fizetett mégis átment, ebben az autósiskolában egyáltalán nem szokás (egész baráti társaság és a fél család oda járt, senki se adott) szigorú, új vizsgabiztosnál, csináltam kis hülyeséget, megkérdezte miért: korrekt választ adtam, hogy bizonytalan helyzet volt, így a nemet választottam és ennyi, közölte hogy a való életbe ennyire ne akarjak szabályos lenni.
2016. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. A helyi vizsgabizottság elnöke (nem tudom mi a pontos neve) volt a vizsgabiztosom és nagyon szigorú ember hírében állt. Egy hibavonallal (egyszer kettesből indultam) elsőre sikerült.
2016. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"Zebránál nem lassítottam, egyirányúból jobbsávból kanyarodtam balra, záróvonalat átléptem, erre meghúzott ez a szemét!"

Hányszor hallottam ilyent. :-)

2016. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, de fel se merült ez a kérdés az oktatóm és köztem. Rendesen felkészített a vizsgára én meg átmentem, ennyi.
2016. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!