Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen forgalmi vizsga...

Sikertelen forgalmi vizsga után ti el voltatok keseredve? Ki érezte úgy, hogy a vizsgabiztosnak nem volt igaza? Többi lent.

Figyelt kérdés

Emellett jó nagy plusz kiadás is egy új vizsga + pótórák.


Ami miatt megbuktatott, az szerintem nem volt igaz.


De pl az elején elmondta, h a parkolást lehet javítani, igazítani, de azért harmadjára legyen jó.

Akkor miért húz be ilyenkor hibavonalat, ha nem sikerül elsőre?

Magamtól visszatolattam és korrigáltam, nem kellett belenyúlni az oktatónak.

Már lassan egy hónapja volt a sikertelen vizsgám, de még nem vettem rá magam a folytatásra, mert az +40 ezer lenne, és az nagyon sok most az ünnepek előtt.

Egyébként tisztában vagyok vele, hogy nem vezetk profin, semmi gond, csak ne olyannal buktasson meg, ami nem is igaz.



2017. nov. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hibavonal miatt nem buktatnak...
2017. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kérdésből a lényeg nem derült ki: mi volt a bukás oka?


Keress egy vizsgalapot és böngészd át.

Láthatod, hogy vannak hibavonalas hibák, hibavonalas az is, ha a parkolást korrigálni kell.

Vannak azonnali bukást jelentős hibák, a bukások többsége azok miatt történik, egy záró vonal érintésért már megbuktathatnak.

Az is igaz, hogy a vizsgabiztosok szuverén joga a döntés, hogy behúz-e minden hibát.

Érhetően rossz átélni a bukást, de az, hogy jogos volt-e, a leírásodból még megtippelni sem lehet

2017. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat, hogy egy dolog miatt buktatott meg.

Sőt, azt írtam le, hogy tudom, nem vagyok profi.

Nem volt egy nagy dolog, ami miatt azonnal buktatott volna, hanem azt mondta el - a bejárt utat végigmondva - hogy itt se néztem oldalra, ott se néztem oldalra, se kanyarodásnál, se vasúti sínnél. Szerinte.

Merthogy mindenhol szétnéztem.

De többször elmondta, hogy csak a tükörbe néztem, pedig nem, kinéztem az ablakon is, oldalra. Jobbra is, balra is.

A lapon egyébként ha jól emlékszem, 6 hibavonal volt behúzva, a fentiekre alapultak. De nincs nálam a vizsgalap, és ennél többre nem nagyon emlékszem.

2017. nov. 14. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért kell jól forgolódva körbenézni, hogy lássa, hogy te néztél. A rutin szerzésével egyre kisebb fejmozdítás is elég a kinézéshez, de a tanulóknak ez még nincs meg, elvárják, hogy mozogjon a fejed. Erre mondják azt, hogy nyúlik a te nyakad.


Vagy meglett a maximális hibavonal csak nem vetted észre vagy pedig centizted az autót a parkolásnál, mert ha túl közel mész hozzá azért is bukás van legtöbb helyen.


Pótórát nem kötelező venni, ezek olyan hibák amik nem fognak +10 óra után se elmúlni vagy figyelsz rájuk vagy újabb bukás. Menj el második vizsgára is, ha az se sikerül, akkor érdemes elgondolkozni a pótórákon.


Elkeseredni nem kell, ez nem kötelező, ez nem iskola, ezért te fizettél, ráadásul nem is keveset. Nem sikerült, akkor jöhet a következő vizsga. Ez nem középiskola meg nem főiskola, hogy egy bukással az ember élete tönkremehet, ez csak egy szaros jogsi. Magáncélú, mondhatni hobbi.

2017. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem ritkaság, hogy olyan hibavonalakat húz be a vizsgabiztos, ami nem volt igaz. nekem az első vizsgámon párhuzamos parkolást kellett csinálnom, vizsga közben nem is szólt semmit, mondta hogy jó, mehetünk tovább. otthon vettem észre, hogy beírta azt, hogy távol álltam a padkától. pedig az a szabály, hogy 30 centin belül kell, és meg kb. 15 centire álltam meg...ráadásul azt is mondta, hogy lassan vezettem, de reggeli csúcsforgalomban, millió piros lámpával nem véletlen nem tudtam 50-nel menni xd
2018. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!