Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Svájci cégnél...

Kamionosok! Svájci cégnél tényleg meglehet keresni a 6000 frank nettó-t? Mert St22 Laci egyik videojában erről beszélt. Még Skandináv országokat mondják, hogy ott jo a fizu. Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre köszönöm!

#kamionozás #svajc.
2018. júl. 27. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lacika tényeket mond, asszem ez a kamion mosós videóban volt, de mondta ,hogy ha beszélsz nyelvet csak akkor lehet jó cégkez elmenni. Akár 1millió huf is lehet átszámolva a fizu. :) de tapasztalat is kell.
2018. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valótlant állítania, nincs semmi oka rá.
2018. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Lacika nem beszélt ekkora összegről, ez teljesen irreális. Svájcban nagyon jól fizetnek, de nem 6000 frankot. Ja és túlszabályozott az egész ország, ott a fele fizetésed rá is menne a büntetésekre.
2018. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2018. júl. 27. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban 4000 - 4500 frank. Németországban 3000 euróért simán találnék, de ez becsapós, mert a fricc melónál általában kint kell lakni, és ha levonom a 800 eur albérletet, akkor az már nem olyan jó. Annál többet kapok a mostani helyemen (cseh bejelentés) és ez hazajárós. A német nemzetközis kéthetente megy haza, van rendes szabija, aztán kalap - kabát. Én havi 10 napot otthon vagyok egyhuzamban.


Még az osztrák meló jó kompromisszum. Svéd? Lehetne menni azokra a hosszú szerelvényekre, de mindig hóban, jégen... És az is kintlakós.

2018. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostanában láttom,hogy román cégek hirdetéseiben ilyen 2400 eurot ajánlanak nemzetközibe.Ez igaz?
2018. júl. 27. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, mert nagy a hiány. A fiatal román sofőrök már elég jól tudnak angolul, elmennek Nyugatra. Miért maradna román cégnél?


Pl. nálunk is román a legtöbb kolléga. De van már bosnyák meg ukrán is. Nálunk 70 eur körül kap egy új ember naponta, nekem már 90 körül van, négy év után. És ettől még jobbak is vannak.

2018. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Én most kezdtem egy szlovák cégnél 75 euro naponta próbaidő után 80 euro. 3/1 hetes rendszer.
2018. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!