Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közúti elsősegély vizsga hogy...

Közúti elsősegély vizsga hogy zajlik most?

Figyelt kérdés
Kedden lesz belőle vizsgám Szolnokon. Tanfolyamra munka miatt nem bírtam menni ezért csak könyvből meg internetről tanulok. Át lehet így menni vizsgán? A válaszokat előre is köszönöm.
2018. júl. 29. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyvből, internetről mg tudtad tanulni az újraélesztés bemutatását?

Főleg azon múlik, hogy azt mennyire nézik szigorúan.

2018. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is akkor megyek!

Mondták oktatáson aki nincs ott az biztos bukik. Szekér sulinál tanulok

2018. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy időpontra ott kellett lenni(de. 9) jól megsz..pattak 12.00 ra hívtak be hármassával aztám megbuktattak minkek! 2. ra sikerült!


Mindenki húzott egy tételt egy kis lap volt és egy kérdés és egy feladat volt rajta először el kellett mobdani a szóbelit utána jön a feladat ami ált. stabil oldalfekt. vagy újraélesztés! Ja és húzáson kívül még kérték azt is tőlem, hogy csináljak ilyen háromszög kötést! És a szemétség az, hogy azért buktattak meg mert szóvá tettem, hogy ez már nem volt benne a húzásomba!

2018. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban csináltam. Nálunk úgy volt, hogy bementem, kihúztam a tételt, azon egy szituáció volt, meg egy sima kérdés. Az elején be kellett mutatni az újraélesztést, azt félbeszakították, a többit szóban. Először elmondod hogy az adott szituációban mi a teendő, aztán a második kérdésre is válaszolsz. Nálam, a mentős aki bent volt, halálra unta már magát, amikorra én következtem, de abban a csoportban, amiben én voltam, mindenkit átengedett. Aki elsőre nem tudta a választ, azt kicsit hagyta kínlódni, de azt is átengedte.
2018. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden vizsgán aranyszabály, hogy a vizsgáztatónak bem szólunk be, nem bosszantjuk fel fölöslegesen, a kérdéseire megprobálunk megválaszolni.

Az, hogy a vizsgáztatóknak éppen milyen lesz a kedve, hangulata, elöre nem tudható.

Az elsősegély vizsga tipikusan olyan, hogy a vizsgázók jelentős részét megbtudnák buktatni, de ez általában nem cél, csakhogy nem is kizárható.

Az újraélesztés a kulcs, ha azt nem tudja a vizsgázó, gyorsan véget lrhet a vizsga, a villámkérdéseknél már lehet rögtönözni, de ott is bukó, ha a segitséggel ront a sérült állapotán.

2018. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma vizsgáztam. Bementem, húztam egy tételt, és leültem addig, ameddig az előttem lévő nem végzett. Utána az újraélesztést kellett bemutatni, majd elmondani az a és b tételt.

Szerintem át lehet menni, de az újraélesztés része húzósabb, azt jó lett volna gyakorlatban megtanulni.

Sok sikert! :)

2018. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére sikerült. nem volt nehéz. köszönöm a válaszokat
2018. júl. 31. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!