Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldről rendelt csomaggal...

Külföldről rendelt csomaggal mit csinál a magyar posta, ha épp nem tudom átvenni?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Tehát ha én rendelek Kínából, vagy Hongkongból terméket, és épp a szállítási címen nem vagyok elérhető, akkor mi történik?

Egyrészt kapok-e bárminemű tájékoztatót, hogy itt volt, esetleg a legközelebbi postára viszi be a postás?


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 3. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is mekkora csomag illetve mit rendeltél?

Volt szállítási díj vagy "Free International Shipping"-es cucc volt?

2018. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Értesítőt hagy a postaládába és beviszi a helyi postahivatalba ahol 2 hétig átveheted.
2018. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen apróságokat (telefontok, zokni, stb.) csak be szokták dobni a postaládába.
2018. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából vegyes csomag 3-4 apró értékű terméket tartalmaz (kb 2500Ft az összérték).

Unregistered szállítási mód, azaz ingyenes, követési szám nélküli.

2018. aug. 4. 00:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes szépen leírta!
2018. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, innentől már csak a postán múlik, ment a thumbs up. :)
2018. aug. 6. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!