Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő „világlátó” vagyok,...

Kezdő „világlátó” vagyok, ötletek?

Figyelt kérdés
Frankfurtba utazom 2 hét múlva repülővel, egy barátommal. Frankfurtból kéne lehetőleg olcsón Baden-Baden városába eljutni. Találtam vonatot 2 átszállással 50 euróért retúr, de ha esetleg találtok nekem még ennél olcsóbb megoldást, azt nagyon megköszönném! 🙂

2018. aug. 9. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján a legolcsóbb, és legélvezetesebb utazási mód a stoppolás. Én elstoppoltam egy barátommal 1 hónap alatt Norvégiáig Brüsszelen keresztül (Mo. - Ausztria - Németország - Belgium - Hollandia - Németország - Dánia - Svédország - Norvégia - Svédország).


Ennek a rengeteg előnye mellett az egyetlen hátránya, hogy lassabb, mint mondjuk a vonat (az esetek többségében). Ha kiálltok a megfelelő helyre stoppolni, akkor jó eséllyel felvesznek 15 percen belül. Ha mázlitok van, csak 1-szer kell "átszállni". Ha 9-kor kezditek a stoppolást, könnyedén Baden-badenben lehettek még 2 előtt is akár. Ha nincs szerencsétek, akkor később, de mindenképp aznap.


[link]

Itt informálódjatok, dél fele hol érdemes kiállni stoppolni, ír egy pár hasznos tippet.

2018. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2018. aug. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!