Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethet a rendőr ha nem...

Megbüntethet a rendőr ha nem múltam el 18 és többször este igazoltat?

Figyelt kérdés
Ezt nem úgy értem, hogy egy este többször hanem mondjuk 1 hónap alatt 2-szer. Azért kérdezem mert egyik ismerősöm azt mondta h a második igazoltatás után bevihetnek, de ez nekem kicsit gyanús...

2018. aug. 12. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Most akkor mi a kérdés? Mi lenne a lehetséges büntetés kiváltó oka?
2018. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen :D
2018. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bevihetnek, ha adsz rá okot... pl 16 évesen vagy fiatalabban éjjel talaj részegen egy kocsma előtt dőlöngélsz.
2018. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs érvényben kijárási tilalom a 18 éven aluliakra, szóval ha nem követtél el bűncselekményt vagy szabálysértést, akkor nem.
2018. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vortrex ***** válasza:
Hát igen, az hogy nem múltál el 18 éves, már alapból egy erős vétség, de ha minderre este derül fény, az már aljas indokból, előre megfontolt szándékkal elkövetett bűncselekmény.
2018. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!