Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha Kanadába költözik valaki,...

Ha Kanadába költözik valaki, a cuccait hátra kell hagynia?

Figyelt kérdés
Kis időn belül Kanadába költözünk munka miatt, és szeretném véglegesen oda is kötni az életem. Kérdésem az lenne, hogy hogyan oldják meg, hogy a személyes tárgyak (fényképek, festmények, földgömb, 20db kedvenc ágyneműm, és pár kisebb nagyobb holmi) Hogyan jutnak ki? Ezen nem gondolkoztam, nem bútorokról van szó, de ezek nem is férnek bele egy bőröndbe..Szanáltam, de a kedvenc holmiaim nélkül nem megyek sehova...

#Kanada #költözés #holmi #pls hagyd hogy hozzam
2018. aug. 21. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
légi szállítmányozás
2018. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pėnz elviszi a hajó/repülő. Akár a bútorokat is.
2018. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uuu, remek. Köszönöm szépen!
2018. aug. 21. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ismerősöm rengeteg bútort meg 2 kocsit szállítatott az USAból Európába ezelőtt vagy 15 évvel
2018. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pls hagyd hogy hozzam


Hagyni fogják csak a szállítást kell kifizetni.

2018. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El lehet vitetni, csak drága. Mi kértünk rá ajánlatot, aztán hagytuk a fenébe. Amit sajnáltunk elajándékozni, azt vittük anyukám házába. Néhány dolgot elhozogattunk a hazalátogatások alkalmával. De a többit el kell engedni. Új élet, új cuccok.
2018. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2018. aug. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!