Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fix traffipax alatt átcsusszan...

Fix traffipax alatt átcsusszantam a piroson, ezért kaphatok csekket?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 16:19
 1/4 belapus ***** válasza:

Ki tudja ?Sokszor hallani arról, lehet, csak a sebességre figyel.De lehet, hogy nem.Ha rögzíti ezt is, akkor van rá esély.

Már piros volt akkor, amikor a lámpa még előtted volt ( ez már nem átcsusszanás ), vagy sárga és csak a visszapillantóban láttad, hogy piros ?

Volt előrejelzés ( pl. visszaszámláló ) ?Ebben az esetben már a sárgáért is büntethetnek.

2018. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
Ugyan... Ezek csak a sebességet nézik még akkor is, ha ezen kívül még több más dologra is alkalmasak. Szóval megnyugodhatsz: sajnos nem lesz következménye...
2018. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miskolcon tortent, nem volt vissza szamlalo. Es pont munkaido utan. Nagynvolt a forgalombes feltem beletaposni a fekbe amikor eszre vettem h nehogy belem jojjenek
2018. aug. 27. 17:55
 4/4 belapus ***** válasza:

Épp most olvastam a vezess(pont)hu-n, hogy a fix készülékeket ( gondolom, az első ) 6 hónap alatt 180-szor kellett javítani idén.

Még az is lehet, hogy az adott készülék nem is működött.

2018. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!