Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan zóna ahol nem vagy...

Van olyan zóna ahol nem vagy alig jár parkolóőr?

Figyelt kérdés
Van egy pesti ahol multkor elfelejtettem fizetni de több mint 4 óra parkolás után sem volt csomag. Most megint itt vagyok es meg mindig nincs több mint 3 órával később. Mert pl múltkor Klauzál téren leparkoltam 19:38kor és nem váltottam mert mindenhol eddig ahol voltam 18 órakor vége volt. Erre a mocsokláda hat percre rá lecsapott mint valami keselyű.

2018. aug. 31. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

ne reménykedj. vannak olyan helyek, ahol a gyerekek sportból begyűjtik a mikuláscsomagot..


a "mocsokláda" egyébként a munkáját végzi, mert titokban őt is ellenőrzik. Ki van írva, hogy a jegyvásárlásra öt perc türelmi idő van adva a kedves versenyzőnek..

újabban 20 óra a határ több körzetben.

2018. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, munkajat, hogy lesben all mint valami hiena. Remelem nem vittek el a csomagot ha buntettek, mert amugy honnan tudja a delikvens?
2018. aug. 31. 11:45
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
79%
Hát most mondd meg....mik vannak...hát hova süllyed az emberiség,hogy a szemét rohadt mocsokláda megbüntetett mert nem vettel jegyet......hát az eszem megáll....az ilyen hogy történhet meg?!?!
2018. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Tőlem a mocsokláda bolti eladó kérte tegnap este a tej meg a kenyér árát...
2018. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Latom megertettetek a kerdes lenyeget. Mindig veszek jegyet ha tudom hogy kell... de osszehasonlitani a bolti eladot azzal mint aki lesben all hogy a hatodik percben nyolc elott meg megvagjon elegge eles kapcsolas. Kerdesemre valasz esetleg? Ahogy egyes bkv jaratokon se lattam sosem ellenort hiaba voltak kevesen. Pl fonodo eszaki resze a Becsi ut fele.
2018. aug. 31. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
No, ha most adunk neked egy releváns választ, de az 19 km távolságra van, az neked jó? A parkolóőr pedig a munkaadójához kell lojálisnak lennie. Vagy adsz neki munkát, ha kirúgják, mert rugalmasan kezeli a dolgokat?
2018. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyenek ezek a gerinctelen emberek :D


nekem rohadtul semmi gondom nincs azokkal sem, akik bkv-n bliccelnek, mert hát ezen a járaton soha nem volt még ellenőr. mindenkinek szíve joga. ellenben ha mégis rajtakapnak, akkor meg fizetsz, mint a katonatiszt, és nem a kifogásokat meg a kibúvókat keresed...


de látom most is úgy gondolod, hogy kéne egy hely, ahol valahogy mindig elfelejtenél véletlenül parkolójegyet venni...


legyél tökös...állj meg valahol és nem veszel jegyet, aztán vagy megbüntetnek vagy nem...ne legyél ilyen gyáva féreg.

2018. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!