Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Ha kamionos...

Kamionosok! Ha kamionos GPS-tek van, nektek hogy van beállítva a súly?

Figyelt kérdés
Mert nekem sajnos nem ismeri a kiegészítő táblákat és ha van egy ilyen tábla hogy "7,5 t kivéve áruszállítás" akkor már kerültet ha 40 t-nára van beállítva.

2018. okt. 27. 11:17
 1/5 anonim válasza:

Milyen navid van?

Lehet hogy egy másik programmal be tudod állítani úgy ahogy te szeretnéd

2018. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Primo az enyem ugyanezt csinalja ez van.
2018. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
maga a készülék Wayteq típusú a navigációs szoftver pedig Igo Primo, csak azért kérdeztem mert a jövőhéten lesz az első egyedüli utam aztán kicsit bennem van a drukk:))
2018. okt. 27. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg az útvonalat, ne bízz benne vakon. Legjobb, ha utána google mapon is átnézed, merre akar vinni. Ha látod, hogy az úticél egyenes út lenne befelé 3km, akkor nem kerülsz, de ellenőrizd, mitől akar kerültetni. Hídnál van nagy jelentősége ennek. Pl. Székesfehérvárra Videoton ipari parkba 7.5 tonnás korlát van, ha az M7ről jössz Pest felől. Kikerülni irdatlan kerülő, de főúton mész, nem foglalkozol vele. A magasság tud legjobban megszivatni, az a legnagyobb ellenség.
2018. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítsd sima teherautóra, tehát csak a 7.5-es tiltásokat vegye figyelembe. A kiegészítő táblákat neked kell látnod...
2018. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!